Ćwicz wraz z przyjaciółmi i zbieraj pieniądze na dzieci

Ile razy mówiłeś sobie - od dziś biegam regularnie. A po trzech dniach twój trening się kończył. Czego zabrakło? Najpewniej motywacji. Teraz dzięki aplikacji Samsung Hope Relay zabraknąć jej nie powinno.
W tym roku Samsung chcąc przybliżyć sportową ideę igrzysk i pomóc dzieciom stworzył aplikację Hope Relay - Ruszaj Pomagać. Mechanizm bezpłatnej aplikacji jest bardzo prosty: wystarczy pobrać i zainstalować ją na swoim smartphone'ie a następnie rozpocząć bieg, jazdę na rowerze, deskorolce lub każdą inną formę aktywności związaną z przemieszczaniem się. Dzięki technologii GPS, która rejestruje nasze położenie, po przebiegnięciu jednego kilometra dziennie Samsung przekażę złotówkę na wakacyjny wyjazd podopiecznych z fundacji SOS Wioski Dziecięce.

Ćwicz i zarabiaj z przyjaciółmi

Do pokonywania kolejnych kilometrów możesz zaprosić przyjaciół i stworzyć zespół. W drużynie nie tylko łatwiej o motywację, ale też o kolejne złotówki dla fundacji. Poza tym możesz porównywać swoje osiągnięcia z członkami zespołu, a także osiągnięcia zespołu z innymi drużynami. Nic tak nie motywuje do walki jak konkurencja.

Jeśli słuchasz muzyki podczas biegu czy jazdy na rowerze, nie bądź zaskoczony, gdy raptem ucichnie i usłyszysz głos jakieś sportowca (za każdym razem jest to inna osoba), którego zadaniem jest zmotywowanie cię do pokonywania własnych słabości. Możesz też usłyszeć głos swojego przyjaciela, który nagrał dla Ciebie motywującą wiadomość. Ty także możesz dopingować przyjaciół.

I na koniec - możesz dzielić się swoimi osiągnięciami za pośrednictwem postów na Facebooku i Twitterze. Niech wszyscy wiedza, ile zarobiłeś!

Dlaczego warto to mieć?

Bez względu na to, czy będziesz biec czy leniwie iść - jedno jest pewne: i tak zbierzesz pieniądze na szczytny cel. W końcu wakacje to jeden z najbardziej wyczekanych momentów w życiu każdego dziecka. Dlatego następnym razem, gdy dopadnie cię leń i będziesz o włos od zrezygnowania z treningu, pomyśl o nowej aplikacji Samsunga. Nie tylko poprawisz kondycję, ale pomożesz także spełnić czyjeś marzenie. Każdy kilometr się liczy!