Esport

 • Wirtualne Igrzyska stały się faktem. MKOl ogłasza Olympic Virtual Series
 • FIFA 22 mogłaby nie powstać przez Superligę. Spore zamieszanie

  FIFA 22 mogłaby nie powstać przez Superligę. Spore zamieszanie

  Wszystko wskazuje na to, że Superliga, przynajmniej na razie, pozostanie tylko koncepcją. Mimo wszystko, nowy twór na mapie europejskiej piłki w ostatnich dniach sporo namieszał i mógł być problemem nie tylko dla UEFA, ale również twórców niezwykle popularnej serii FIFA. Jak decyzja o powstaniu Superligi mogła wpłynąć na najbliższą edycję gry?

 • Od ryzykownego tytułu po globalny fenomen. "Niedługo osiągnie miano nieśmiertelnej produkcji"
 • Esportowa społeczność walczy z hejtem. "Wiktor, stoimy za tobą wszyscy!"

  Esportowa społeczność walczy z hejtem. "Wiktor, stoimy za tobą wszyscy!"

  W środę z dużą falą hejtu musiał się zmierzyć Wiktor "Mynio" Kruk, zawodnik CS:GO Anonymo Esports, który zagrał jedno gorsze spotkanie w play-offach rozgrywek ESEA Premier przeciw Wiśle All in! Games Kraków. Oczywiście było to całkowicie nieuzasadnione i esportowiec doczekał się wielu słów otuchy. Mimo wszystko środowisko esportowe potraktowało ten problem poważnie.

 • Czy Polacy mają mentalność zwycięzców? - Podcast Esportowy #5

  Czy Polacy mają mentalność zwycięzców? - Podcast Esportowy #5

  Gościem odcinka była Ula Klimczak, performance coach, zajmująca się rozwojem mentalnym i wydajnością zawodników. Zapytaliśmy ją o to czy polscy esportowcy i ogólnie Polacy mają mentalność zwycięzców? Porozmawialiśmy na temat przygotowania mentalnego, dopaminy, która pomaga osiągać dobre wyniki oraz o tym jak wrzucanie tweetów przez profesjonalnych zawodników w trakcie spotkań, może im przeszkodzić w dobrej grze.

 • F1 2021 będzie teraz jeszcze lepszą grą? Znamy datę premiery
 • Historia ESL Mistrzostwa Polski - od "Stodoły" po areny świata

  Historia ESL Mistrzostwa Polski - od "Stodoły" po areny świata

  ESL Mistrzostw Polski to jedno z najważniejszych wydarzeń w polskim esporcie. Ten najdłużej działający, krajowy cykl rozgrywek, jest miejscem, gdzie rodzą się i upadają legendy, a tytuły gier ugruntowują swoją pozycję jako kultowych. 14 maja br. już po raz dwudziesty drugi, najlepsi polscy zawodnicy zmierzą się się grze Counter Strike: Global Offensive. W tym roku stawką jest pula nagród w wysokości 50 tysięcy złotych i awans do National Championship Playoffs. Zanim jednak rozgrywki ESL MP zaczęły otwierać drzwi do międzynarodowych turniejów, musiały przejść długą drogę, której początek miał miejsce ponad dekadę temu.

 • 100.000 złotych do wygrania w rozgrywkach Tom Clancy's Rainbow Six Siege w roku e-sportowym 2021/22
 • Dlaczego gracze ze wschodu są teraz najlepsi? "Młodzi dźwigają na plecach legendarne organizacje"
 • Niesamowita akcja zadecydowała o tytule. "Nie można wygrać w ten sposób!" [WIDEO]