Esport

 • Pique wyda 20 milionów. Ogromna transakcja w esporcie

  Pique wyda 20 milionów. Ogromna transakcja w esporcie

  League of Legends European Championship to najlepsze rozgrywki LoL-a na Starym Kontynencie. Z uwagi na ich charakter franczyzowy, aby drużyna mogła w nich zagrać, należy uzyskać odpowiednie prawa. Hiszpańskie KOI postawiło na nieco inny sposób dostania się do LEC-a.

 • Czekasz na GTA 6? Najpierw spróbuj tego

  Czekasz na GTA 6? Najpierw spróbuj tego

  Grand Theft Auto 5 powstało przed blisko dziesięcioma laty. Tytuł wciąż potrafi zachwycić oprawą graficzną i możliwościami, jednak ambitni modderzy postanowili wycisnąć z niego znacznie więcej, zwłaszcza pod względem warstwy wizualnej.

 • Atak marzeń może zmienić FIFA 23. Nowa dominacja?

  Atak marzeń może zmienić FIFA 23. Nowa dominacja?

  Ultimate Team w FIFA 22 został zdominowany przez zespoły budowane na piłkarzach z Ligue 1 i o francuskiej narodowości. Wygląda na to, że w nadchodzącej części będzie podobnie. FIFA 23 wystawi mocną reprezentację z kraju trójkolorowych.

 • Ciekawe zagranie polskiego gracza. To mogło zaskoczyć

  Ciekawe zagranie polskiego gracza. To mogło zaskoczyć

  W meczu los kogutos z FANTASY w ramach otwartych kwalifikacji do turnieju RMR na IEM Rio 2022 doszło do ciekawego incydentu. Jeden z graczy polskiej drużyny, będąc w patowej sytuacji, w wyjątkowo kreatywny sposób przerzucił swoją broń koledze, który nie był tak dobrze wyposażony.

 • FIFA 23 za 29 groszy? Twórcy zachowali się naprawdę dobrze
 • GTA6 coraz bliżej? Tajemniczy zrzut ekranu

  GTA6 coraz bliżej? Tajemniczy zrzut ekranu

  Nie ma najmniejszych wątpliwości, że GTA 6 to najbardziej oczekiwana gra minionej dekady. Tytuł oficjalnie jest w fazie produkcji, jednak nie wiemy o nim zbyt wiele, przynajmniej z oficjalnych źródeł. Spekuluje się, że wkrótce to się zmieni.

 • Specjalne naklejki przyniosły im fortunę. Ogromne pieniądze w esporcie
 • Koniec ery Messiego i Ronaldo. W FIFA 23 otrzymają najgorsze oceny od lat. Zmiana na szczycie
 • Oni zagrają na mistrzostwach świata. Wśród graczy Polacy

  Oni zagrają na mistrzostwach świata. Wśród graczy Polacy

  Mistrzostwa świata w League of Legends zbliżają się coraz większymi krokami. Do końca zbliżają się poszczególne rozgrywki wiodących regionów, które na najważniejszy turniej w roku wyślą swoich najsilniejszych reprezentantów. Poznaliśmy część z nich z Korei oraz Chin.

 • Znany sportowiec w Fortnite. Gwiazda NFL

  Znany sportowiec w Fortnite. Gwiazda NFL

  Ikony w Fortnite to seria skórek dedykowana celebrytom i sportowcom, które są wzorowane na ich prawdziwym wyglądzie. Jak się okazuje, wkrótce w grze pojawi się kolejny skin z cyklu, tym razem poświęcony gwieździe NFL.