Ecommerce

 • Zabiera na pokład 7 osób, a można go mieć od 29 zł dziennie. Takiego auta jeszcze nie było!

  Zabiera na pokład 7 osób, a można go mieć od 29 zł dziennie. Takiego auta jeszcze nie było!

  To najnowsze auto Dacii. Jako jedyne w gamie potrafi przewieźć nawet siedem osób. Może pochwalić się oszczędnymi jednostkami napędowymi, bogatym wyposażeniem już w bazowej odmianie, a także uterenowioną sferą wizualną. Co ciekawe, nie ma na rynku lepszej oferty o takich możliwościach przewozowych. Postanowiliśmy sprawdzić model stylizowany na crossovera.

 • Odkrywamy tajemnice nowego Lexusa NX. To przełomowe auto
 • To auto spędza sen z powiek. Sprawdzi się w rozmaitych warunkach

  To auto spędza sen z powiek. Sprawdzi się w rozmaitych warunkach

  Trzy generacje tego modelu w 22 lata znalazły 4,5 miliona zadowolonych klientów. Skoda na stałe wpisała się w europejski krajobraz. Teraz nadszedł czas na czwarte wcielenie. Wyróżnia się designem, pewnymi właściwościami jezdnymi, a także funkcjonalnym wnętrzem. Oferuje zaawansowane technologie i mocne jednostki napędowe. Obok niej, trudno przejść obojętnie. Sprawdzamy najnowsze wydanie.

 • Ten elektryczny SUV zaskakuje nie tylko zasięgiem. Trudno przejść obok niego obojętnie

  Ten elektryczny SUV zaskakuje nie tylko zasięgiem. Trudno przejść obok niego obojętnie

  Fabia, Octavia i Superb. Tymi modelami Skoda rzuciła Europę na kolana. Potem pojawił się Kodiaq, Karoq i Kamiq. Trzy grosze dorzuciła też Scala. Niemniej, przyszłość jawi się w barwach elektromobilności, a w tej sytuacji karty może zacząć rozdawać Enyaq. To zaprojektowany od podstaw elektryczny SUV wprowadzający markę na nowy poziom. Nie dość, że potrafi przejechać ponad 500 kilometrów między ładowaniami, oferuje dodatki, które do niedawna dostępne były tylko w klasie premium. Prześwietlamy nową ofertę.

 • Lider rynku wyprzedaje bestsellerowe modele. Taka okazja może się nie powtórzyć!

  Lider rynku wyprzedaje bestsellerowe modele. Taka okazja może się nie powtórzyć!

  Toyota jest najpopularniejszą marką na polskim rynku nie tylko w całym 2021, lecz również w styczniu 2022. Triumfy święci także w Zachodniej Europie i na wielu innych kontynentach. Co więcej, hitowe modele koncernu dostępne są obecnie w atrakcyjnej ofercie. W katalogu japońskiego koncernu znajdziemy nie tylko przedstawicieli klasycznych segmentów, lecz równie crossovery i SUV-y. Postanowiliśmy prześwietlić ofertę.

 • Duże rabaty, elektryfikacja i dobre właściwości jezdne. Te SUV-y to prawdziwa okazja

  Duże rabaty, elektryfikacja i dobre właściwości jezdne. Te SUV-y to prawdziwa okazja

  Pokochaliśmy SUV-y bezgranicznie. Podczas, gdy spada zainteresowanie klasycznymi hatchbackami i przedstawicielami klasy średniej, auta o zwiększonym prześwicie i wysokim poziomie bezpieczeństwa notują wzrosty każdego roku. Dodatkowe, coraz częściej wspomagane są elektrycznym napędem, co korzystnie wpływa na zużycie paliwa i możliwość jazdy w trybie bezemisyjnym. Kolejne argumenty stanowią cena, fabryczna gwarancja i jakość usług serwisowych. Wobec tego, postanowiliśmy prześwietlić aktualną ofertę Forda

 • KINTO ONE oznacza świetną flotę samochodów. Co to jest i co oznacza dla firmy?
 • Tego SUV-a pokochała cała Europa! Przyjrzeliśmy mu się bliżej i wcale nas to nie dziwi

  Tego SUV-a pokochała cała Europa! Przyjrzeliśmy mu się bliżej i wcale nas to nie dziwi

  Tego SUV-a nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego druga generacja przez siedem lat zajmowała czołowe pozycje w rankingach sprzedaży na Starym Kontynencie. W Polsce ten model również osiągnął duży sukces i stał się dla tysięcy użytkowników wygodnym, rodzinnym środkiem transportu. Teraz mamy do czynienia z trzecim, jeszcze nowocześniejszym wcieleniem. To auto, którego plakaty mogłyby zdobić niejeden pokój fana motoryzacji.

 • Takiej oferty się nie spodziewaliśmy. Pewne auto używane w niskiej racie miesięcznej

  Takiej oferty się nie spodziewaliśmy. Pewne auto używane w niskiej racie miesięcznej

  To rewolucyjna usługa na polskim rynku. O ile w przypadku nowych samochodów, zdarzają się podobne oferty, o tyle pośród kilkuletnich, używanych pojazdów, dopiero teraz mamy możliwość strzału w przysłowiową dziesiątkę. Wystarczy wygodnie rozsiąść się przed ekranem smartfona w dowolnym miejscu w Polsce, kliknąć i poczekać przy gorącej herbacie na kuriera z dokumentami i wymarzoną, dokładnie sprawdzoną maszyną. Jak to działa?

 • To SUV nr 1 w Polsce w 2021. Jego sprzedaż nie zaskakuje. Sprawdzi się w każdych warunkach

  To SUV nr 1 w Polsce w 2021. Jego sprzedaż nie zaskakuje. Sprawdzi się w każdych warunkach

  Trudno się dziwić popularności Dustera. Kompaktowe rozmiary, spory prześwit i wygodne wnętrze. Do tego ma dobre właściwości jezdne i opcjonalny, wydajny napęd na obie osie. Mocne silniki sprawdzą się nie tylko w mieście, lecz również podczas długich podróży autostradowych. Właśnie z tych powodów to numer jeden w Polsce w swojej klasie. W zeszłym roku kupiono blisko 12,5 tysiąca egzemplarzy. Wobec tego, postanowiliśmy sprawdzić nową ofertę.

 • To ścisła czołówka pośród kompaktowych SUV-ów. Teraz zyskał świetną cenę!

  To ścisła czołówka pośród kompaktowych SUV-ów. Teraz zyskał świetną cenę!

  Obok tego auta trudno przejść obojętnie. Gdy pojawiła się czwarta generacja, Polacy dosłownie rzucili się do salonów. Tylko w 2021 do klientów trafiło 9,5 tysiąca aut, co oznacza 50-procentowy wzrost sprzedaży względem 2020 i czołowe miejsce w rankingach popularności. Hyundai postawił na odważny design, nowoczesne technologie i wydajne hybrydy. Co więcej, teraz możemy liczyć na dodatkowy rabat. Postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie.

 • Rodzinny crossover o dużym zasięgu na prądzie. Takiej oferty Francuzi jeszcze nie mieli

  Rodzinny crossover o dużym zasięgu na prądzie. Takiej oferty Francuzi jeszcze nie mieli

  C4 to dobrze znana marka na polskim rynku. Wcześniejsze dwa wcielenia były klasycznymi hatchbackami reprezentującymi segment kompaktowy. Auta dobrze przyjęte przez dziennikarzy i klientów. Najnowsza generacja wprowadza jednak zupełnie nową jakość. Ma wyraziste kształty, bardzo wysoki komfort jazdy i rozmaite źródła napędu. Postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszej, elektrycznej odmianie.

 • Ten samochód zaskakuje pod wieloma względami. To materiał na bestseller

  Ten samochód zaskakuje pod wieloma względami. To materiał na bestseller

  4,5 miliona egzemplarzy pierwszych trzech generacji mówi same za siebie. Europejczycy pokochali ten model segmentu B. W najnowszym wcieleniu upodobnił się do klasy kompaktowej sprzed dekady. To dojrzały i wygodny pojazd dla 4-osobowej rodziny. Jest dość duży, funkcjonalny i zapewnia dobre właściwości jezdne. Nowoczesność i niska rata miesięczna to kolejne atrybuty. Czy ten model zamiesza na polskiej scenie?https://bestdeals.moto.pl/ten-samochod-zaskakuje-pod-wieloma-wzgledami-to-material-na-bestseller_1033596.html

 • Bestsellerowe modele na wyciągnięcie ręki. Tego się nie spodziewałeś!

  Bestsellerowe modele na wyciągnięcie ręki. Tego się nie spodziewałeś!

  Kłopot z dostępnością części sprawił, że na nowe auta trzeba czekać długimi miesiącami. Z problemem mierzy się właściwie każdy producent. Są jednak firmy, w których znajdziemy samochody dostępne niemal od ręki. Wystarczy spełnić formalności drogą internetową, wybrać pożądany model, by po kilku tygodniach wymarzony egzemplarz stanął pod domem. Jak to możliwe? Prześwietlamy ofertę.

 • Pozytywnie zaskakuje nie tylko w mieście. Łatwo się z nim polubić

  Pozytywnie zaskakuje nie tylko w mieście. Łatwo się z nim polubić

  Tłok na ulicach i wysokie ceny paliwa sprawiają, że Polacy coraz częściej sięgają po auta z segmentu A i B. Są zwrotne, ekonomiczne i wymagają niedużych nakładów serwisowych, by dzielnie służyć przez wiele lat. Do tej kategorii należy Space Star. Japoński samochód wyróżnia się ciekawą prezencją nadwozia, wysokim poziomem bezpieczeństwa i bezkonkurencyjną ceną. Postawiliśmy sprawdzić ofertę.