Kamil Stoch i Dawid Kubacki jeszcze nie skończyli mistrzostw. W sobotę też będą skakać!

Stefan Horngacher ogłosił nazwiska dwóch skoczków, którzy oprócz Kamili Karpiel i Kingi Rajdy, znaleźli się w składzie polskiej drużyny na konkurs mikstów.
Zobacz wideo

Po konkursie, w którym Dawid Kubacki został mistrzem świata, a Kamil Stoch zdobył srebro Stefan Horngacher podał nazwiska skoczków, którzy wezmą udział, wraz z Kamilą Karpiel i Kingą Rajdą, w konkursie mikstów. Zaskoczenia nie ma - skoczą nasi medaliści na skoczni normalnej, a więc właśnie Kubacki i Stoch. Początek konkursu drużyn mieszanych w sobotę o 16:00.

Polacy w czołówce klasyfikacji medalowej MŚ!

Złoty medal Dawida Kubackiego, srebrny Kamila Stocha - to aktualne osiągnięcia Polaków podczas trwających mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w austriackim Seefeld. Dzięki temu biało-czerwoni są aktualnie na 4. miejscu w klasyfikacji medalowej całych mistrzostw.

Dawid Kubacki pobił rekord świata?

- Spiker powiedział, że awans z 27. na 1. miejsce to rekord świata? Eee, to się pomylił. Tylko wyrównałem rekord. Kiedyś Krzysztof Miętus w Pucharze Kontynentalnym awansował z 27. miejsca na pierwsze - przyznał z rozbrajającą szczerością Kubacki w rozmowie z dziennikarzem Eurosportu.

Więcej o: