Mistrzostwa świata w Seefeld. Kwalifikacje przed piątkowym konkursem w skokach. Gdzie oglądać reprezentantów Polski? Transmisja TV, stream online, na żywo, 28.02.2019

Skoki narciarskie - Mistrzostwa świata w Seefeld. Przed piątkowym konkursem na skoczni normalnej, nasi reprezentanci w czwartek przystąpią do kwalifikacji. Jak poradzi sobie Kamil Stoch i spółka? Zobacz gdzie oglądać skoki narciarskie w Seefeld.
Zobacz wideo

Mś w Seefeld 2019. Dawid Kubacki najlepszy na treningach. Jakub Wolny nie wystąpi w konkursie

Środowy trening na skoczni HS-109 był udany dla reprezentantów Polski. Dawid Kubacki uzyskiwał 1. i 2. lokatę, Kamil Stoch był 2. i 3., Piotr Żyła uplasował się na 6. i 9. miejscu, a skoki Stefana Huli dały mu 12. i 5. miejsce w treningach. Gorzej radził sobie Jakub Wolny, dlatego w czwartkowych kwalifikacjach zobaczymy Stefana Hulę.

Kwalifikacje do konkursu indywidualnego. Do walki na normalnej skoczni przystąpi 6 skoczków

W dzisiejszym preludium do walki o medale mistrzostw świata w Seefeld przystąpi 66 skoczków. Wśród nich zabraknie m.in. Adreasa Wellingera, Halvora Egnera Graneruda, Manuela Fettnera czy Anže Laniška. Do pierwszej serii konkursu indywidualnego przystąpi 50 zawodników.

Jak dotąd austriackie mistrzostwa nie układają się  po myśli reprezentantów Polski. W konkursie indywidualnym żaden z nich nie znalazł się na podium (najwyżej sklasyfikowany Kamil Stoch był 5., a w zmaganiach drużynowych nasza kadra zajęła 4. miejsce. Ostatnia szansa na medal w konkursie indywidualnym nadejdzie więc w piątek.

 

Kwalifikacje do konkursu na skoczni HS-109. Gdzie i o której oglądać polskich skoczków?

Transmisję TV kwalifikacji do konkursu indywidualnego w skokach narciarskich (HS-109) przeprowadzi Eurosport 1. W Internecie naszych skoczków będzie można oglądać na stronie i w aplikacji Eurosport Player. Początek studia o godzinie 16:00, a na skocznię przeniesiemy się o 16:30.