MŚ Seefeld 2019. Karl Geiger: Jestem zaskoczony, że Polacy nie mają medalu

Karl Geiger był jednym z architektów zdobycia przez Niemców złotego medalu w dzisiejszym konkursie drużynowym. Po zawodach udało nam się porozmawiać z Niemcem o jego wrażeniach i postawie polskich skoczków.
Zobacz wideo

Dla Niemców dzisiejszy dzień na Bergisel zakończył się wielkim osiągnięciem. Karl Geiger potwierdził, że każdy z niemieckich skoczków wykonał dziś niesamowitą robotę. – Jestem zaskoczony, że dziś byliśmy w aż tak dobrej formie. Indywidualny wicemistrz świata z Bergisel, był również zachwycony wsparciem niemieckich kibiców na skoczni HS-130. – To wspaniałe jak dużo niemieckich kibiców przyjechało do Seefeld. Nasi fani byli niesamowici – mówił Karl Geiger.

W drugiej części rozmowy zapytaliśmy się Niemca o ocenę postawy polskich skoczków podczas dzisiejszej drużynówki. – Jestem zaskoczony tym, że Polacy nie zdobyli medalu w konkursie drużynowym. To wielka niespodzianka, bo macie bardzo mocny zespół. Jednak na mistrzostwach świata mamy wiele bardzo dobrych drużyn – ocenił Geiger. Więcej o sporcie przeczytasz na sportsinwinter.pl.