TCS. Stoch wróci już w Oberstdorfie

Kamil Stoch ma wrócić do skakania już od pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni. Ale oczywiście wszystko zależy od tego, jak będzie na treningach. - Takie jest założenie - mówi Sport.pl trener kadry Łukasz Kruczek. Konkurs w Oberstdorfie, otwierający TCS, w niedzielę o 16.30. Relacja Z Czuba i na żywo.

Kadra skoczków jest właśnie w drodze do Niemiec. W sobotę w Oberstdorfie kwalifikacje, a w niedzielę pierwszy konkurs Turnieju Czterech Skoczni. Dla Kamila Stocha to mogą być pierwsze w tym sezonie skoki o punkty Pucharu Świata. Dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi musiał wycofać się ze startów po kontuzji stawu skokowego przed inauguracją sezonu w Klingenthal. Potem, po nieudanej próbie powrotu na skocznię na początku grudnia, poddał się zabiegowi.

Wrócił do skakania w Wigilię. Po południu 24 grudnia na swoim profilu na Facebooku pokazał zdjęcie skoczka w locie z podpisem: "Zgadnijcie, kto to?". A potem w życzeniach świątecznych napisał: "Zasłużyliście na prezenty? Ja tak - jadę na Turniej".

Co to był za rok dla polskich kibiców! Powspominaj i wygraj 500 zł [KONKURS]

Więcej o: