Piotr Żyła rozbawił fanów kolejnym nagraniem. Niebezpieczna zabawa [WIDEO]

Piotr Żyła rozbawił kibiców wstawiając do sieci nagranie z urlopu. Reprezentant Polski wykorzystuje swój wolny czas po zakończonym zgrupowaniu kadry w Wiśle.

Zamieszczony w sieci filmik pokazuje, jak z wolnego czasu korzysta Piotr Żyła. Na pierwszym nagraniu widzimy 33-letniego skoczka, który skacze do wody, wykonując salto. Tym razem pochwalił się, jak próbuje utrzymać się na wodzie w pontonie, który jest przypięty linką do rozpędzonej motorówki. 

I znów na wodzie, we wodzie i pod wodą

- podpisał swoje nagranie Piotr Żyła.

Zobacz wideo Piotr Żyła na wakacjach nad wodą bierze udział w zabawie na pontonie

Piotr Żyła wykorzystuje czas wolny między zgrupowaniami reprezentacji Polski

Po powrocie z urlopu Piotra Żyłę czeka kolejne zgrupowanie oraz przygotowania do Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Pierwszy konkursy zostaną zorganizowane na skoczni w Wiśle. Weekend zawodów zaplanowano w dniach 21-23 sierpnia. 

Kolejne etapy Letniego Grand Prix w skokach narciarskich zaplanowano w dniach 5-6 września w Szczuczyńsku (Kazachstan), 12-13 września w Czajkowskim (Rosja) oraz 3 października w Klingenthal (Niemcy).  

Na profilu Instagram Piotra Żyły można na bieżąco oglądać formy spędzania wolnego czasu. Skoczek narciarski na urlop wybrał się m.in. ze swoimi dziećmi. 

 
Więcej o: