TCS. Łukasz Kruczek: Kamil popełnił błąd

Łukasz Kruczek przyznaje, że w swoich skokach podczas dzisiejszych kwalifikacji w Bischofshofen zarówno Kamil Stoch jak i Marcin Bachleda popełnili błędy.

- Kamil w kwalifikacjach popełnił błąd, w skrócie zbyt wcześnie rozpoczął ruch odbicia, które musiał wstrzymać by nie wyszło za wcześnie. Również Marcin Bachleda zepsuł skok. Skoki treningowe były takie, jak te wypracowane na treningach w Innsbrucku, ten z kwalifikacji był już niestety nieudany - ocenia trener polskiej kadry.

- Skoki Stefana Huli były dziś podobne do tych, jakie prezentował na wtorkowym treningu na Bergisel. Technicznie te próby były zdecydowanie lepsze aniżeli te, które obserwowaliśmy w jego wykonaniu do tej pory - dodał Kruczek.

- Jutro może być wietrznie, przynajmniej tak mówią prognozy. Przy udanych skokach każdy ma szansę na finał. Podstawą są dobre skoki. Także korzystne warunki są przez skoczków mile widziane - uważa polski szkoleniowiec.

- Dzisiejsze skoki Adama Małysza na skoczni w Bischofshofen były jeszcze lepsze od tych na Bergisel. Szczególnie drugi skok treningowy był bardzo udany - zakończył Łukasz Kruczek.

Wszystko o skokach - na Skijumping.pl ?

Więcej o: