O której skoki dzisiaj? Gdzie obejrzeć PŚ w Lake Placid? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM, WYNIKI]

W pierwszych konkursach Pucharu Świata w Lake Placid błysnął szczególnie Aleksander Zniszczoł, który świetnie zaprezentował się zarówno w zawodach indywidualnych jak i duetach. Teraz on i pozostali polscy skoczkowie wezmą udział w kolejnym konkursie. O której skoki dzisiaj? Gdzie oglądać zawody w Lake Placid? Transmisja na żywo, stream online, wyniki.

Za nami pierwsze zmagania w Lake Placid. W sobotnim konkursie indywidualnym z dobrej strony zaprezentował się Aleksander Zniszczoł. Skoczek zajął szóste miejsce, wyrównał życiowy rekord i odnotował najlepszy wynik w tym sezonie. Bardzo zawiódł z kolei Kamil Stoch, który nie awansował do drugiej serii

Zobacz wideo Adam Małysz skomentował PolSKI Turniej. "Słoweńcy prowadzili, niestety Austriacy ich wyprzedzili"

Skoki narciarskie w Lake Placid. Wyniki duetów

Następnie skoczkowie wzięli udział w konkursie duetów. Thomas Thurnbichler zdecydował się postawić w tych zawodach na Aleksandra Zniszczoła i Dawida Kubackiego. W pierwszej serii Polacy dobrze się spisali i zajęli drugie miejsce. Później było już tylko gorzej. Bardzo rozczarował Dawid Kubacki, który skoczył zaledwie 106 metrów, przez co nasi zawodnicy spadli na siódme miejsce. 

- Nie chcę się wybraniać warunkami, wiem, że w tej ostatniej serii dostałem nawet punkty na minusie, ale nie było czuć, żeby ten wiatr wspierał mnie w trakcie lotu. Wiem, że też popełniałem błędy, w tej drugiej serii nawet spore, ale wiatr nie pomagał - wyjaśnił powody słabego skoku Kubacki.

Teraz Polaków czekają kolejne zmagania w Lake Placid. Tym razem ponownie będziemy świadkami konkursu indywidualnego. Odbędzie się on w niedzielę i zostanie poprzedzony kwalifikacjami. 

O której skoki dzisiaj? Gdzie obejrzeć PŚ w Lake Placid? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM, WYNIKI]

Konkurs indywidualny w Lake Placid odbędzie się w niedzielę o godzinie 15:15. Z kolei kwalifikacje zaplanowane są na godzinę 14:00. Zawody będzie można obejrzeć na antenie Eurosportu oraz TVN-u. Transmisja będzie również dostępna na platformie Player. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA