O której dzisiaj skoki narciarskie. Kiedy transmisja PŚ w Lillehammer? [TERMINARZ, GODZINA]

W poprzednim tygodniu zainaugurowano zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich. Polakom poszło niestety bardzo słabo. Nawet najlepsi - Piotr Żyła i Dawid Kubacki - nie zanotowali dobrych wyników, a Kamil Stoch zaczął sezon najgorzej w karierze. W sobotę 2 grudnia czas na Puchar Świata w Lillehammer. O której dzisiaj skoki? Gdzie transmisja TV? Terminarz PŚ 2023/2024, godzina zawodów, wyniki, relacja na żywo.

Puchar Świata w skokach narciarskich przenosi się do Lillehammer. Piątkowe kwalifikacje nie zapowiadają takiej katastrofy, jaka miała miejsce w poprzedni weekend w Ruce. W sobotnim konkursie zobaczymy wszystkich polskich zawodników, a z dobrej strony na norweskim obiekcie zdążył pokazać się Piotr Żyła

Zobacz wideo Fatalny start sezonu polskich skoczków. Thurnbichler: Jestem pewny tego zespołu

O której dzisiaj skoki w Lillehammer? Polscy skoczkowie nie zawiodą trenera Thurnbichlera?

Po zeszłotygodniowych skokach najwięcej mówiło się o różnych wizjach polskiego zespołu i trenera Thomasa Thurnibichlera. Wszystko przez wypowiedzi Dawida Kubackiego i Kamila Stocha, które wskazywały na istnienie konfliktu pomiędzy nimi a sztabem szkoleniowym. Skoczków za te słowa spotkała naprawdę duża krytyka, aż w końcu odniósł się do nich sam szkoleniowiec. Thomas Thurnbichler zdecydował, że musi przyznać się do błędu i zapowiedział zmiany w swoich metodach pracy.

Szkoleniowiec zapewnił też, że w kadrze nie ma żadnego konfliktu, oraz że już podczas konkursu w Lillehammer powinniśmy zobaczyć stopniowy powrót Polaków do czołówki. Piątkowe kwalifikacje wskazują, że mógł mieć rację. Wprawdzie Kubackiemu i Stochowi nie poszło najlepiej, ale Piotr Żyła zanotował bardzo dobry skok na odległość 97 metrów. Pod tym względem był trzecim najlepszym zawodnikiem w całej stawce.

Lillehammer 2023. Terminarz zawodów, godziny 

  1. Sobota, 2 grudnia
  • 15:10 - seria próbna
  • 16:15 - konkurs indywidualny
  1. Niedziela, 3 grudnia
  • 14:30 - oficjalny trening
  • 15:30 - kwalifikacje
  • 17:00 - konkurs indywidualny

O której dzisiaj skoki narciarskie. Kiedy transmisja PŚ w Lillehammer? [TERMINARZ, GODZINA]

Konkurs w Lillehammer w sobotę 2 grudnia rozpocznie się o godzinie 16:15. Transmisję zawodów Pucharu Świata przeprowadzą TVN oraz Eurosport, a w internecie skoki można będzie obejrzeć w aplikacji Player.pl. Zapraszamy też do śledzenia relacji tekstowej z tego spotkania w serwisie Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o:
Copyright © Agora SA