Lillehammer 2023. O której są kwalifikacje skoków narciarskich? Gdzie oglądać skoki? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Puchar Świata w skokach narciarskich z Ruki przenosi się do norweskiego Lillehammer. Już w piątek rozpocznie się drugi w tym sezonie weekend ze skokami narciarskimi. Na początek nasi zawodnicy przystąpią do kwalifikacji. Kiedy odbędą się kwalifikacje? O której godzinie oglądać skoki narciarskie? Transmisja na żywo dzisiaj, stream online.

Polscy skoczkowie kiepsko rozpoczęli tegoroczny sezon Pucharu Świata. W fińskiej Ruce punktowało jedynie dwóch naszych zawodników. Dawid Kubacki był 21. i 23., a Piotr Żyła w drugim z konkursie również zajął 21. pozycję. Pozostali Biało-Czerwoni zawiedli. Szansa na poprawę już w ten weekend.

Zobacz wideo Thomas Thurnbichler wybrał skład na zawody w Lillehammer, a Harald Rodlauer wykazał gotowść do inauguracji sezonu skoczkiń

Puchar Świata w skokach. Polacy powalczą w kwalifikacjach w Lillehammer

Tym razem najlepsi skoczkowie świata będą rywalizowali w norweskim Lillehammer na olimpijskim kompleksie Lysgardsbakken. Organizatorzy przewidzieli dwa konkursy indywidualne - w sobotę i w niedzielę. Najpierw jednak w piątek odbędą się kwalifikacje do pierwszego z nich.

Skoczków czeka spora zamiana względem ostatnich sezonów. Rywalizacja w Lillehammer wyjątkowo odbywać się będzie nie na dużym, a na normalnym obiekcie o punkcie K-90. Polskę podobnie jak w poprzedni weekend reprezentować będą: Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch, Aleksander Zniszczoł i Paweł Wąsek.

Puchar Świata w skokach narciarskich. Lillehammer 2023. Gdzie i kiedy oglądać skoki narciarskie? O której są kwalifikacje dzisiaj? [TRANSMISJA NA ŻYWO W TV, STREAM ONLINE]

Kwalifikacje do sobotniego konkursu Pucharu Świata w Lillehammer rozpoczną się w piątek 1 grudnia o godz. 17:00.  Będzie je można obejrzeć na kanale Eurosport 1. Transmisja będzie również dostępna w Eurosporcie Extra w Playerze. Sam konkurs odbędzie się 2 grudnia od godz. 16:10. Zapraszamy do Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE, gdzie pojawią się najważniejsze informacje dot. kwalifikacji w Lillehammer.

Więcej o:
Copyright © Agora SA