PŚ w Kuusamo. O której skoki narciarskie dzisiaj? Gdzie oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE]

Już w niedzielę 26 listopada na skoczni w Kuusamo odbędzie się drugi konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2023/24. Po słabszym sobotnim konkursie Polacy będą chcieli zamazać plamę i poprawić nastroje wśród kibiców. O której dzisiaj skoki? Gdzie transmisja TV? Terminarz PŚ 2023/2024, godzina zawodów, wyniki.

Tradycyjnie w ostatni weekend listopada rusza Puchar Świata w skokach narciarskich. Na skoczni w Ruce Polskę reprezentują Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Kamil Stoch, Aleksander Zniszczoł oraz Paweł Wąsek. Trener Thomas Thurnbichler nie zdecydował się powołać na zawody m.in. świetnie dysponowanego latem Macieja Kota.

Zobacz wideo Adam Małysz szczerze o zakończeniu kariery: Zastanawiałem się, co to będzie

PŚ w Kuusamo. Czas na drugi konkurs. Czy niedziela będzie Biało-Czerwona?

Sobotni konkurs nie był udany dla reprezentantów Polski. Do finałowej serii awansował tylko Dawid Kubacki, który ukończył zawody ostatecznie na 21. miejscu. Tuż poza trzydziestką, bo na 31., 32. i 34. pozycji, zmagania ukończyli Piotr Żyła i Aleksander Zniszczoł i Paweł Wąsek.. Kamil Stoch ukończył konkurs na 43. miejscu.

Zwycięzcą sobotniej rywalizacji okazał się Austriak Stefan Kraft. Podium uzupełniło dwóch Niemców - Pius Paschke oraz Stephan Leyhe. Zdobywca Kryształowej Kuli w ubiegłym sezonie Halvor Egner Granerud ukończył zmagania na 16. lokacie.

Na niedzielę zaplanowano kwalifikacje oraz dwie serie konkursowe. Od 14:50 58 skoczków będzie walczyło o awans do pierwszej serii konkursowej. Na liście startowej jest pięciu Polaków.

Terminarz zawodów -- niedziela, 26 listopada:

  • 14:50 – kwalifikacje
  • 16:15 – konkurs indywidualny

PŚ w Kuusamo. O której dzisiaj skoki? [Transmisja TV za darmo, godzina, wyniki]

Niedzielny konkurs skoków odbędzie się o godzinie 16:15. Transmisje będzie można oglądać na antenach TVN-u oraz Eurosportu, a także w aplikacji Player.pl. Zapraszamy też do śledzenia relacji tekstowej z tego spotkania w serwisie Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE. Kwalifikacje wystartują o 14:50. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA