Wielki finał PŚ. O której skoki w Planicy 2.04? Gdzie oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE]

Już w niedzielę 2 kwietnia o godzinie 10:00 rozpocznie się ostatni w sezonie konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Na mamuciej skoczni w Planicy faworytem rywalizacji będzie Stefan Kraft, który dominował w sobotę. W konkursie zobaczymy również czterech reprezentantów Polski. O której dzisiaj skoki narciarskie? Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online.

Polska zajęła czwarte miejsce w sobotnim konkursie drużynowym na Letalnicy. Rywalizację zwyciężyła Austria, która wyprzedziła Słowenię oraz Norwegię. Udane skoki w zawodach oddał Stefan Kraft. Pozwoliły mu one na objęcie prowadzenia w klasyfikacji generalnej cyklu Planica 7. 

Zobacz wideo Szymon Kołecki typuje starcie dwóch mistrzów KSW. Kto wygra: Ziółkowski czy Paransse?

Loty narciarskie w Planicy. W niedzielę finał tegorocznej edycji Pucharu Świata

Jeszcze przed rozpoczęciem konkursu drużynowego, odbyły się jednoseryjne zawody indywidualne. Zwyciężył w nich nie kto inny jak Kraft. Austriak pofrunął na odległość 239,5 m i otrzymał aż trzy "20" za styl. O nieco ponad pięć puntów wyprzedził on zajmujących kolejne miejsca na podium Anze Laniska oraz Piotra Żyłę. Na 10. miejscu uplasował się Kamil Stoch, który po raz 350 w karierze punktował w Pucharze Świata.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

DLOKR Trener kadry tłumaczy zaskakujący wybór. Dał szansę młodemu. "To inwestycja"

Do rozegrania w sezonie 2022/2023 pozostał już tylko jeden konkurs. Podczas niedzielnej rywalizacji na belce startowej zobaczymy czterech reprezentantów Polski. Poza Żyłą oraz Stochem skoki oddadzą Paweł Wąsek, oraz Aleksander Zniszczoł. Do Planicy z powodu problemów zdrowotnych żony nie udało się dotrzeć Dawidowi Kubackiemu. 33-latek po sobotniej rywalizacji spadł na czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ i już wiadomo, że nie będzie w stanie stanąć na podium.

Wielki finał PŚ. O której skoki w Planicy 2.04? Gdzie oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE]

Ostatni konkurs tegorocznej edycji Pucharu Świata w Planicy rozpocznie się w niedzielę 2 kwietnia o godzinie 10:00. Transmisję przeprowadzi TVN oraz stacja Eurosport 1. W internecie fani będą mogli obejrzeć wydarzenie w serwisie Player.pl. Zapraszamy również do śledzenia relacji na żywo na naszej stronie internetowej Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: