O której oglądać skoki w Planicy 1.04? Uwaga nowe godziny [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM]

Piątkowe skoki w Planicy z powodu złych warunków pogodowych zostały przeniesione na sobotę. W związku z tym tego dnia obejrzymy dwa konkursy. Indywidualny rozpocznie się o godzinie 8:45, a drużynowy około 10:00. Gdzie oglądać skoki narciarskie w sobotę? Transmisja na żywo, stream.

W piątek miał się odbyć pierwszy konkurs indywidualny Pucharu Świata w Planicy. Z powodu złych warunków atmosferycznych początkowo zawody przekładano co pół godziny, a gdy wszyscy myśleli, że wreszcie doczekali się startu, zawody ostatecznie odwołano i przeniesiono na następny dzień.

Zobacz wideo Niedosyt na koniec MŚ w Planicy. Skoki utrzymały Polskę w światowej czołówce

Czterech Polaków zawalczy w Pucharze Świata w Planicy. W sobotę dwa konkursy 

Tym samym w sobotę odbędą się dwa konkursy Pucharu Świata. Pierwszy indywidualny rozpocznie się o godzinie 8:45 i weźmie w nim udział czterech Polaków - Kamil Stoch, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł i Andrzej Stękała. Kwalifikacji nie przeszli Paweł Wąsek i Jan Habdas. Łącznie na skoczni zobaczymy 40 skoczków. Będziemy świadkami tylko jednej serii, ponieważ tuż po tych zawodach zaplanowany jest konkurs drużynowy.

Tilen Bartol w Planicy w 2016 roku Bezlitosne oblicze skoków. Autor legendarnego lotu kończy karierę. "Trzeba zarabiać"

W piątek Thomas Thurnbichler zadecydował, że udział w nim weźmie również czterech polskich skoczków. Będą to Aleksander Zniszczoł, Paweł Wąsek, Kamil Stoch i Piotr Żyła. Zaskoczeniem jest obecność w składzie Pawła Wąska, który nie przebrnął czwartkowych kwalifikacji. 

Wydaje się, że tym razem pogoda nie pokrzyżuje planów organizatorom. Prognozy na najbliższe dni są dużo bardziej optymistyczne, a wiatr ma się uspokajać i nie powinien już przeszkadzać w rywalizacji. 

Dawid Kubacki, Halvor Egner Granerud i Anze Lanisek na podium 71. Turnieju Czterech Skoczni. Piękne słowa rywala o Kubackim. Wielka klasa. "Zawsze będzie"

O której oglądać skoki dzisiaj? Puchar Świata w Planicy 1.04.2023 [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM]

Konkurs indywidualny Pucharu Świata w Planicy rozpocznie się o godzinie 08:45. Tuż po nim około godziny 10:00 odbędą się zawody drużynowe. Transmisję można będzie obejrzeć na kanałach TVN oraz Eurosporcie 1. Dostępny będzie także stream online dla użytkowników płatnego serwisu Player.pl. Zapraszamy również do śledzenia relacji na żywo na naszej stronie internetowej Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: