O której godzinie skoki narciarskie? Gdzie obejrzeć loty w Planicy? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Ostatni weekend sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Na słynnej mamuciej skoczni w Planicy skoczkowie wystartują w przedostatnim konkursie indywidualnym. O której godzinie skoki dzisiaj? Gdzie można obejrzeć konkurs? Transmisja na żywo, stream online.

Do zakończenia rywalizacji w Pucharze Świata w skokach narciarskich pozostały jedynie trzy konkursy w słoweńskiej Planicy - dwa indywidualne i jeden drużynowy. W piątek odbędą się pierwsze zawody indywidualne. Po czwartkowych kwalifikacjach wiadomo, że wystąpi w nich czterech Polaków - Kamil Stoch, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł i Andrzej Stękała.

Zobacz wideo Słoweńcy już wkrótce mogą mieć przewagę nad resztą świata w skokach

O której skoki dzisiaj w Planicy? Czterech Polaków wystąpi w Planicy

Przez kwalifikacje nie przebrnęli Paweł Wąsek i Jan Habdas. Dawid Kubacki do Planicy nie przyjechał z powodu problemów zdrowotnych żony. W konkursie zobaczymy 40 zawodników z 13 krajów. Czwartkową rywalizację zdominowali Słoweńcy. Zajęli całe podium. Pierwszy był Anze Lanisek, a tuż za nim Timi Zajc i Domen Prevc. Do walki o podium włączą się także Halvor Egner Granerud i Stefan Kraft, którzy dobrze zaprezentowali się w treningach.

Jedynym Polakiem w czołowej dziesiątce był Kamil Stoch - skończył na 10. miejscu. Tuż za nim uplasował się Piotr Żyła. Miłą niespodziankę ma szansę sprawić Aleksander Zniszczoł (12. miejsce). 29-latek w czwartek w każdym z trzech skoków bił rekord życiowy. Ostatecznie wynosi on 227,5 m, co daje nadzieje na wysoką lokatę. Ostatnią okazję na jedyne w tym sezonie punkty Pucharu Świata będzie miał Andrzej Stękała (32. w kwalifikacjach). Na sobotę planowany jest bowiem konkurs drużynowy, a w niedzielnym finale wystartuje tylko czołowa 30-tka klasyfikacji generalnej.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Puchar Świata w skokach narciarskich w Planicy. Pierwszy konkurs indywidualny. Gdzie i o której godzinie obejrzeć? TRANSMISJA, STREAM ONLINE

Pierwszy z zaplanowanych konkursów indywidualnych na Letalnicy rozpocznie się dzisiaj (piątek 31 marca) o godz. 15:00. Transmisję z zawodów można będzie obejrzeć na kanałach TVN oraz Eurosport 1. Dostępny będzie także stream online dla użytkowników płatnego serwisu Player.pl. Zapraszamy również do śledzenia relacji na żywo na naszej stronie internetowej Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.