Skoki narciarskie w Lahti. Gdzie oglądać? O której godzinie? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM]

Sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich powoli dobiega końca. W fińskim Lahti odbędzie się ostatni konkurs indywidualny przed uroczystym finałem rywalizacji w Planicy. O której godzinie dziś skoki? Gdzie oglądać transmisję? Transmisja TV, stream online.

Polscy skoczkowie narciarscy po zajęciu trzeciego miejsca w konkursie drużynowym w Lahti przystąpią do rywalizacji indywidualnej. Nasi zawodnicy w sobotę okazali się gorsi jedynie od Austriaków i Słoweńców. Do końca sezonu Pucharu Świata zostały raptem cztery konkursy, z czego trzy indywidualne. Pierwszy z nich zakończy weekend w Finlandii. Następne odbędą się już na mamuciej skoczni w Planicy.

Zobacz wideo Niedosyt na koniec MŚ w Planicy. Skoki utrzymały Polskę w światowej czołówce

Skoki narciarskie w Lahti. Polacy stanęli na podium w drużynówce, czas na występ indywidualny

Dziś na skoczni Salpausselka przeprowadzony zostanie zarówno konkurs, jak i kwalifikacje. Przystąpi do nich sześciu Polaków. Oprócz obecnych w sobotniej drużynówce Kamila Stocha, Piotra Żyły, Aleksandra Zniszczoła i Pawła Wąska, wystąpią także Jan Habdas i Tomasz Pilch. Zabraknie natomiast Dawida Kubackiego, który z powodu problemów zdrowotnych żony - Marty wycofał się z dalszych startów w tym sezonie. Na szczęście stan Marty Kubackiej się poprawia.

DLOKA\Sport Wicemistrz olimpijski wraca, by oddać ostatni skok. Specjalne wydarzenie

Po raz kolejny zapowiada się pasjonująca walka pomiędzy najlepszymi w zakończonym przed tygodniem Raw Air Halvorem Egnerem Granerudem i Stefanem Kraftem. Poza nimi do gry o podium powinni włączyć się także Słoweńcy Timi Zajc i Anze Lanisek. W konkursie drużynowym najlepiej z Polaków spisał się Kamil Stoch. W przeszłości trzykrotnie wygrywał zawody Pucharu Świata na obiekcie w Lahti.

Skoki narciarskie w Lahti. O której godzinie dzisiaj? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE]

Konkurs indywidualny w Lahti rozpocznie się dzisiaj, o godz. 15:15 na skoczni K-116 Salpausselka. Transmisję z zawodów można będzie obejrzeć na żywo na kanałach TVN oraz Eurosport 1. Dostępny będzie również stream online dla użytkowników płatnego serwisu Player.pl. Najpierw jednak przeprowadzone zostaną kwalifikacje. Rozpoczną się one o godz. 13:50, a zobaczyć je będzie można jedynie w Eurosporcie 1 i Playerze. Zapraszamy również do śledzenia relacji tekstowej na żywo na Sport.pl oraz w naszej aplikacji mobilnej.

Ewa Bilan-Stoch apeluje o pomoc Spójrz na tę mapę. Tak możesz pomóc Marcie Kubackiej. Ewa Stoch apeluje

Więcej o: