O której godzinie oglądać skoki narciarskie w Lahti? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM]

Puchar Świata w skokach narciarskich przenosi się do fińskiego Lahti, gdzie w sobotę i niedzielę odbywać się będą kolejne konkursy. Najpierw rywalizacja drużynowa. O której dziś oglądać skoki narciarskie? Transmisja tv, stream online.

Po zakończeniu morderczego cyklu Raw Air, którego zwycięzcą okazał się Halvor Egner Granerud, skoczkowie narciarscy mieli kilka dni przerwy od rywalizacji. W sobotę powrócą do zmagań w fińskim Lahti. To już przedostatni weekend ze skokami w tym sezonie. Za tydzień w Planicy odbędzie się finał PŚ. 

Zobacz wideo Zieliński: Czesi grali to co chcieli, nie było nam łatwo

Puchar Świata w Lahti. Sześciu Polaków na starcie. Dawid Kubacki zakończył sezon

W Lahti oraz w Planicy nie wystartuje Dawid Kubacki, który z powodów osobistych wycofał się z rywalizacji. Jego żona trafiła bowiem do szpitala z powodów kardiologicznych. Decyzja najlepszego polskiego skoczka tej zimy jest jak najbardziej zrozumiała. 

DLOKA\Sport Wicemistrz olimpijski wraca, by oddać ostatni skok. Specjalne wydarzenie

Trener Thomas Thurnbichler do Finlandii zabrał ze sobą sześciu zawodników. Są to: Piotr Żyła, Kamil Stoch, Paweł Wąsek, Aleksander Zniszczoł, a także Tomasz Pilch i Jan Habdas. Tych dwóch ostatnich nie brało udziału w cyklu Raw Air. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

W sobotę o 13:30 na skoczni w Lahti odbędą się oficjalne serie treningowe. Po nich szkoleniowcy wytypują składy do sobotniego konkursu drużynowego, który rozpocznie się o 16:15. Z kolei na niedzielę zaplanowano kwalifikacje (13:30) oraz konkurs indywidualny (15:15).

Kamil Stoch Skoki narciarskie w Lahti. Oto harmonogram weekendu Pucharu Świata. Gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

Skoki narciarskie w Lahti. O której godzinie dzisiaj? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE]

Sobotnia drużynówka rozpocznie się o godzinie 16:15. Transmisję z zawodów przeprowadzą TVN oraz Eurosport 1. Będzie ona dostępna również na platformie Player.pl. Ponadto zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej na żywo na Sport.pl oraz w naszej aplikacji mobilnej.

Więcej o: