Raw Air w Lillehammer. O której godzinie są skoki narciarskie? Gdzie oglądać? [TRANSMISJA, STREAM ONLINE]

We wtorek, 14 marca, odbędzie się kolejny konkurs Raw Air. Zawody odbędą się w Lillehammer, gdzie do rywalizacji przystąpią między innymi Polacy. Nasi reprezentanci zakwalifikowali się do konkursu całą grupą. Gdzie oglądać skoki narciarskie? O której godzinie dzisiaj są skoki?

Po poniedziałkowych kwalifikacjach Dawid Kubacki znalazł się na czwartym miejscu klasyfikacji cyklu Raw Air 2023. Pierwsze miejsce zajął jego rywal w wyścigu o Puchar Świata, Norweg Halvor Egner Granerud, którego dorobek punktowy w Raw Air wynosi obecnie 904,5 punktu.

Zobacz wideo Ahonen upił się tam, a potem skoczył 240 metrów. Ten pub znają wszyscy, którzy jeżdżą do Planicy

Raw Air 2023. Skoki narciarskie zawitały do Lillehammer. O której godzinie są skoki?

Podczas poniedziałkowego prologu mogliśmy oglądać awans wszystkich polskich skoczków. Na skoczni Lysgardsbakken (HS140) najlepszym z Polaków okazał się Kamil Stoch, który w kwalifikacjach zajął szóste miejsce, skacząc na 129 metrów. Kubacki natomiast znalazł się na 11. pozycji w tabeli, uzyskując 127,5 metra z wyjątkowo słabym wiatrem. Wyniki pozostałych Polaków były już nieco słabsze: Paweł Wąsek był 26. (126 m), Aleksander Zniszczoł 31. (125,5 m), Piotr Żyła 38. (121 m), a Jakub Wolny 40. (121,5 m).

Lider tabeli całego turnieju Raw Air po prologu, Halvor Egner Granerud, skoczył na 142 metry. Zaraz za nim na drugiej pozycji znajduje się Austriak Stefan Kraft, który traci do Graneruda 2,7 punktu, a trzeci jest Słoweniec Anze Lanisek. Dawid Kubacki zajmuje czwarte miejsce, a Kamil Stoch jest dziewiąty.

Italy Soccer Serie A Katastrofa. Były klub Polaków na skraju upadku. Potrzebuje milionów

Raw Air 2023. O której godzinie są skoki narciarskie dzisiaj? Gdzie oglądać zawody w Lillehammer? [TRANSMISJA, STREAM ONLINE]

Wtorkowe zawody Raw Air w Lillehammer z udziałem wszystkich Polaków zaplanowane są na godzinę 16:10. Wcześniej, o 15:10 odbędą się natomiast skoki w serii próbnej. Zmagania skoczków będzie można oglądać w telewizji w TVN i Eurosporcie 1. Natomiast transmisja w internecie będzie dostępna w Playerze na Eurosporcie Extra. Zapraszamy do Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE, gdzie przeprowadzona zostanie relacja na żywo z tego wydarzenia.

France Tennis French Open Sensacja w Indian Wells. Mocna rywalka Igi Świątek poza turniejem

Więcej o: