Raw Air 2023. O której skoki narciarskie w Oslo 12.03? Gdzie oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM]

Skoki narciarskie nadal goszczą w Oslo. Już 12 marca odbędzie się drugi konkurs cyklu Raw Air na skoczni Holmenkollbakken. W sobotnich zawodach triumfował Anze Lanisek. Przeciętnie spisali się Polacy, którzy będą mieli w niedzielę szansę na poprawę. Gdzie oglądać dziś konkurs? O której? Transmisja na żywo, stream online

Sobotni konkurs w Oslo wygrał Anze Lanisek, który w drugiej próbie popisał się skokiem na 139,5 metra. Najlepszym z Polaków był Dawid Kubacki, który zakończył zawody na dziewiątym miejscu. Na 14. lokacie uplasował się Kamil Stoch, a dopiero 29. był Piotr Żyła. Inni Biało-Czerwoni nie zakwalifikowali się do drugiej serii konkursu. Już w niedzielę będą mieli szansę na poprawę wyników. 

Zobacz wideo Niedosyt na koniec MŚ w Planicy. Skoki utrzymały Polskę w światowej czołówce

Polacy nisko w klasyfikacji Raw Air. W niedzielę szansa na poprawę wyników w Oslo

Sobotni triumfator Anze Lanisek jest również liderem cyklu Raw Air. Słoweniec ma na koncie 379,4 punktu i wyprzeda Stefana Krafta oraz Dawida Kubackiego. Na kolejnych miejscach plasują się Halvor Egner Granerud i Ryoyu Kobayashi. Kolejnym z Polaków jest Kamil Stoch, który zajmuje dziewiąte miejsce, a Piotr Żyła jest 29. Na 33. lokacie plasuje się Aleksander Zniszczoł, 44. jest Paweł Wąsek, a tuż za nim jest Jakub Wolny. 

Na końcowy wynik w cyklu Raw Air składają się nie tylko wyniki z konkursów indywidualnych, ale również punktacja z prologów, które są jednocześnie kwalifikacjami. W piątkowych najlepszy okazał się Dawid Kubacki. Niedzielny prolog rozpocznie się natomiast o godzinie 11:15. Po nim zawodników czeka przerwa, a następnie drugi konkurs indywidualny. 

Klasyfikacja generalna Raw Air. Nowy lider zepchnął Kubackiego ze szczytu Klasyfikacja generalna Raw Air. Nowy lider zepchnął Kubackiego ze szczytu

Gdzie i kiedy oglądać skoki narciarskie w niedzielę? Raw Air w Oslo [Transmisja na żywo, stream online]

Drugie zawody na skoczni Holmenkollbakken w Oslo zaplanowano na niedzielę 12 marca o godzinie 16:30. W telewizji transmisja dostępna będzie na kanałach TVN oraz Eurosport. Z kolei w internecie widzowie będą mogli obejrzeć konkurs za pośrednictwem platformy Player.pl. Zapraszamy także do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Dawid Kubacki na MŚ w Planicy, 4 marca 2023 Lanisek najlepszy w Oslo. Polacy? Tylko jeden świetny skok

Więcej o: