MŚ Planica 2023. Gdzie i kiedy oglądać skoki narciarskie w niedzielę? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

W niedzielę, 26 lutego odbędzie się konkurs drużyn mieszanych na mistrzostwach świata w Planicy. W składzie reprezentacji Polski nie zabraknie miejsca dla obecnego mistrza świata na skoczni normalnej. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 17:00. Gdzie oglądać konkurs z udziałem Piotra Żyły? Transmisja na żywo, stream.

Rywalizacja skoczków podczas mistrzostw świata w Planicy rozpoczęła się w najlepszy możliwy sposób. Piotr Żyła w świetnym stylu wywalczył złoty medal na skoczni normalnej, atakując z 13. miejsca po pierwszej serii. Pozostali Polacy również zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i w komplecie zameldowali się w top 20. Kolejne emocje z udziałem polskich zawodników odbędą się już w niedzielę.

Zobacz wideo Nadchodzi "last dance" Kamila Stocha? "Ten trend się odwraca"

MŚ Planica. Gdzie i kiedy oglądać konkurs drużyn mieszanych?

26 lutego na normalnej skoczni w Planicy odbędzie się konkurs drużyn mieszanych. W rywalizacji weźmie udział 15 reprezentacji, w tym Polacy. W walce o jak najlepszy wynik drużynę poprowadzi świeżo upieczony mistrz świata. Oprócz Żyły w składzie znaleźli się również Kamil Stoch, Kinga Rajda i Nicole Konderla. Na starcie nie zabraknie również pozostałych medalistów z sobotniego konkursu, Niemców Andreasa Wellingera i Karla Geigera.

Głównymi faworytami do wywalczenia złotego medalu będą właśnie Niemcy, którzy przystąpią do rywalizacji jako obrońcy tytułu. Oprócz medalistów w rywalizacji mężczyzn na starcie znalazła się również mistrzyni w zmaganiach kobiet, Katharina Althaus. Szyki naszym zachodnim sąsiadom postarają się pokrzyżować Austriacy, Norwegowie czy motywowani dopingiem miejscowych kibiców Słoweńcy.

Dwa lata temu w Oberstdorfie za Niemcami uplanowały się drużyny Norwegii i Austrii. Polacy zajęli wtedy 6. miejsce.

Konkurs drużyn mieszanych na MŚ w Planicy. O której oglądać konkurs z udziałem Żyły?

Konkurs drużyn mieszanych podczas mistrzostw świata w Planicy odbędzie się w niedzielę 26 lutego. Zmagania rozpoczną się o godzinie 17:00. Transmisję będzie można obejrzeć w telewizji na kanałach TVN i Eurosport 1 oraz w Eurosporcie Extra na platformie Player. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE. 

Więcej o: