MŚ Planica 2023. Gdzie i kiedy oglądać skoki narciarskie? Oto harmonogram [TRANSMISJA NA ŻYWO]

W sobotę na skoczni normalnej w Planicy odbędą się dwa konkursy o medale podczas tegorocznych mistrzostw świata w Planicy. Najpierw na rozbiegu pojawią się panie, które będą rywalizować w zmaganiach drużynowych, a później panowie. Gdzie oglądać skoki narciarskie? Transmisja na żywo.

Od kilku dni na skoczni normalnej w Planicy trwa rywalizacja w ramach mistrzostw świata. W piątek odbył się oficjalny trening pań, a także kwalifikacje panów. Zwycięzcą serii kwalifikacyjnej został Anze Lanisek, a w czołowej trójce znaleźli się także Stefan Kraft i Timi Zajc. Najlepszy z Polaków, Piotr Żyła, zajął 6. miejsce. W sobotę Żyła będzie bronił złotego medalu wywalczonego dwa lata temu w Oberstdorfie.

Zobacz wideo Piotr Żyła ma plan na MŚ. "Trzeba mi zaufać? Nie ma innego wyjścia"

Piotr Żyła powalczy o obronę tytułu. Oto harmonogram dnia na MŚ w Planicy

Choć głównym daniem soboty dla kibiców skoków będzie z pewnością konkurs indywidualny panów, to najpierw do rywalizacji o kolejne medale przystąpią panie. W czwartek odbyły się zmagania indywidualne, w których triumfowała Niemka Katharina Althaus, a w sobotę kobiety powalczą w drużynówce. Początek konkursu niemal w samo południe, o 12:15. Godzinę wcześniej rozpocznie się seria próbna. 

Slovenia Nordic World Championships "Kara chłosty na rynku w Kranjskiej Gorze". Stoch żartuje, ale też bardzo żałuje lądowania

O 17:00 ma rozpocząć się konkurs indywidualny mężczyzn. Na rozbiegu pojawi się 50 zawodników - w tym 5 reprezentantów Polski. Złotego medalu będzie bronił Piotr Żyła, który był najwyżej sklasyfikowanym z Polaków w kwalifikacjach. O 16:00 ruszy seria próbna.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

MŚ w Planicy 2023. Harmonogram dnia - 25 lutego:

  • 11:15 - seria próbna pań
  • 12:15 - konkurs drużynowy pań
  • 16:00 - seria próbna panów
  • 17:00 - konkurs panów

Thomas Thurnbichler i Dawid Kubacki Stoch puścił hamulec, Żyła popełnił błąd. A do tego Kubacki. Thurnbichler reaguje

MŚ Planica 2023. O której skoki narciarskie dzisiaj? Harmonogram 25.02 [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Transmisję z obu konkursów przeprowadzą Eurosport 1 oraz platforma Player.pl. Zawody panów ponadto pokaże stacja TVN. Z kolei relacja na żywo będzie dostępna także na Sport.pl oraz w naszej aplikacji mobilnej.

Więcej o: