Alarm w polskiej kadrze skoczków? "Nie wszystko jest na miejscu"

Dawid Kubacki nie jest już liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, a Kamil Stoch sam przyznaje, że męczy się ze swoimi skokami. Czy mamy się obawiać o formę naszych skoczków przed zbliżającymi się mistrzostwami świata w Planicy? - Nie wszystko jest na miejscu - mówi Jakub Balcerski, dziennikarz Sport.pl w programie Sport.pl LIVE.

- Można mieć małe obawy. Już po konkursach na mamucie w Bad Mitterndorf można było takie mieć. Thomas Thurnbichler mówił, że to on popełniał błędy, wziął winę na siebie, co było bardzo nietypowe w świecie skoków narciarskich. W Willingen było inaczej, trochę lepiej, Dawid Kubacki w sobotę wrócił na podium i to najważniejsza informacja. Natomiast niedzielny konkurs może nas martwić. To jest znak ostrzegawczy, że na razie w kadrze nie wszystko jest na swoim miejscu i trzeba trochę popracować nad formą, być może się uspokoić, dobrać inny trening, więc wszystko w rękach naszych trenerów i sztabu - analizuje sytuację Jakub Balcerski, a jego opinię możecie obejrzeć tutaj:

Zobacz wideo Alarm w polskiej kadrze skoczków? "Nie wszystko jest na miejscu"

Program Sport.pl LIVE możecie oglądać w każdy poniedziałek o godz. 20 w Sport.pl, Gazeta.pl i w naszych mediach społecznościowych. Prowadzą go: Dominik Wardzichowski, Konrad Ferszter, Kacper Sosnowski, Antoni Partum i Dawid Szymczak, a poruszane są w nim najważniejsze tematy ze świata sportu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.