O której skoki narciarskie dzisiaj? Kwalifikacje i konkurs PŚ w Willingen [TRANSMISJA LIVE]

W niedzielę 5 lutego o godz. 16:00 odbędzie się drugi konkurs indywidualny podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Willingen. Pierwsze zawody wygrał Halvor Egner Granerud, a trzeci był Dawid Kubacki. Gdzie oglądać skoki? Transmisja LIVE, stream online.

Halvor Egner Granerud nie zwalnia tempa. Norweg wygrał w sobotę kolejny konkurs w tym sezonie i powiększył przewagę w klasyfikacji generalnej nad Dawidem Kubackim. Polak po kilku słabszych konkursach wrócił na podium i jak sam przyznał, wraca na odpowiednie tory.

Zobacz wideo Wach komentuje walkę Łaszczyka: Najważniejsze, że wygrał sport

Dawid Kubacki jednym z faworytów niedzielnych zmagań Pucharu Świata w Willingen

W niedzielę Kubacki będzie miał okazję do zmniejszenia nieco straty do Halvora Egnera Graneruda. Będzie to jednak trudne, gdyż Norweg skacze wybornie. Mimo to reprezentant Polski znajduje się w gronie ścisłych faworytów do podium w konkursie. Do walki o czołowe lokaty powinien włączyć się także Piotr Żyła, który w sobotę był czwarty i prezentuje na Muehlenkopfschanze równą formę.

W kwalifikacjach do konkursu głównego, które rozpoczną się o 14:30, wystartuje sześciu reprezentantów Polski. Oprócz Kubackiego i Żyły będą to Kamil Stoch, Paweł Wąsek, Aleksander Zniszczoł oraz Jakub Wolny. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Puchar Świata w Willingen. O której skoki dzisiaj? [TRANSMISJA LIVE, STREAM ONLINE]

Niedzielny konkurs w niemieckim Willingen ma rozpocząć się o godz. 16.00. Wcześniej zostaną rozegrane kwalifikacje. Start o 14:30. Transmisję live z zawodów można obejrzeć w Eurosporcie 1, a także w TVN. Dostępny będzie również stream online dla użytkowników serwisu Player.pl. Na Playerze będzie można oglądać także kwalifikacje. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z konkursu na żywo na naszej stronie Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.