Adam Małysz żartuje ze stroju Piotra Żyły. "Idzie popływać"

Na basen czy na siłownię? Niebieski elastyczny strój Piotr Żyła rozbawił Adama Małysza. Prezes PZN-u z humorem skomentował ubiór skoczka, relacjonując piątkowy trening przed kwalifikacjami w Zakopanem.

Po drugim miejscu Dawida Kubackiego oraz czwartym i piątym Piotra Żyła i Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni, przyszedł czas na zawody przed polską publicznością. W ten weekend skoczkowie rywalizować będą w Zakopanem w konkursie drużynowym oraz indywidualnym. - Celem jest co najmniej jedno zwycięstwo, to na pewno - mówi o zawodach Pucharu Świata w Zakopanem trener polskich skoczków, Thomas Thurnbichler. Całą rozmowę Jakuba Balcerskiego z Austriakiem można przeczytać w tym tekście -->TUTAJ.

Zobacz wideo Paweł Fajdek podważa wyniki plebiscytu: Dałbym siebie na drugim miejscu!

Dobra atmosfera u polskich skoczków przed startami w Zakopanem

Przygotowania do piątkowych kwalifikacji w Zakopanem relacjonował na Instagramie Adam Małysz. Uwagę prezesa Polskiego Związku Narciarskiego przykuł Piotr Żyła. Skoczek miał na sobie niebieski strój, który od razu skomentował Małysz. 

"Piotrek idzie popływać, ale jeszcze musi gdzieś zadzwonić" - napisał Małysz, umieszczając krótkie wideo, na którym sam śmieje się wypowiadając te słowa, a w odpowiedzi spotyka go charakterystyczny śmiech Piotra Żyły. 

Jednak Żyła nie poszedł na basen, a w kolejnych relacjach Adama Małysza można było zobaczyć, jak 35-latek i reszta polskich skoczków trenuje na siłowni przed startami w Zakopanem.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

W obecnym sezonie Piotr Żyła zajmuje piąte miejsce w klasyfikacji Pucharu Świata. Wyżej od niego jest Dawid Kubacki, który od początku jest liderem PŚ i 108 punktów przewagi nad drugim Anze Laniskiem.

Informacje na temat transmisji kwalifikacji do konkursu w Zakopanem można znaleźć w tym tekście -->TUTAJ. Relacja będzie także na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Więcej o:
Copyright © Agora SA