Kubacki walczy o kolejne zwycięstwo w PŚ. Uwaga na godzinę. Gdzie i kiedy oglądać zawody?

Dawid Kubacki powalczy w niedzielę o kolejne podium w Pucharze Świata. Ostatni dzień rywalizacji na skoczni w Titisee-Neustadt upłynie pod znakiem rywalizacji indywidualnej. Podpowiadamy, gdzie i o której oglądać zmagania skoczków. Transmisja tv, stream online.

Od piątku w Titisee-Neustadt trwa rywalizacja w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Odbył się już konkurs indywidualny panów, w którym najlepszy był Anze Lanisek, a także konkurs drużyn mieszanych, który padł łupem Austrii. W niedzielę panie i panowie staną do rywalizacji w kolejnym konkursie indywidualnym.

Zobacz wideo Giroud znów poprowadzi Francję do mistrzostwa?

PŚ w Titisee-Neustadt. Czas na zmagania indywidualne

Podczas trzeciego dnia zmagań na niemieckiej skoczni, Dawid Kubacki stanie przed szansą wywalczenia kolejnego podium w tym sezonie Pucharu Świata. Dotychczas 32-latek nie był w najlepszej trójce tylko w jednym konkursie w fińskiej Ruce. Kubacki jest aktualnym liderem cyklu i ma 34 punkty przewagi nad Anze Laniskiem.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Będzie to już szósty konkurs indywidualny w tym sezonie Pucharu Świata. Dotychczas najlepsi okazywali się: Dawid Kubacki, Anze Lanisek (obaj dwukrotnie) oraz Stefan Kraft, 

Nicole Konderla i Kinga Rajda "Możesz się pakować i wracać w kwietniu". Konflikt w polskiej kadrze wszedł na nowy poziom

W niedzielę oprócz panów rywalizować będą również kobiety. Będzie to już piąty konkurs indywidualny w tym sezonie. Liderką klasyfikacji generalnej Pucharu Świata jest obecnie Eva Pinkelnig, która o 53 punkty wyprzedza Silję Opseth.

Dawid Kubacki Żyła i Kubacki robili, co mogli. Ale Polacy stracili aż 198 pkt do zwycięzców

Konkursy indywidualne w Titisee-Neustadt. Gdzie i kiedy oglądać? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Konkurs pań rozpocznie się o 12:15, a o 11:00 rozegrane zostaną kwalifikację. Transmisja z konkursu głównego na stronie Player.pl. O 15:45 do boju przystąpią panowie. Zawody mężczyzn będzie można obejrzeć na kanale TVN, Eurosport 1 oraz na platformie Player.pl. Kwalifikacje będzie można oglądać za pośrednictwem strony internetowej. Relacja także na Sport.pl.

Więcej o: