Gdzie oglądać konkurs PŚ w skokach? Uwaga na wczesną porę [TRANSMISJA, STREAM]

Wraca Puchar Świata w skokach narciarskich. Rywalizacja zawita do Titisee-Neustadt. Kibice muszą jednak uważać. Organizatorzy ponownie wyznaczyli wyjątkowo wczesną porę konkursu. Kiedy i gdzie oglądać transmisję? Transmisja TV, stream online

Przed nami trzeci weekend w tym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich. Po zawodach w Wiśle i Ruce skoczkowie zawitali do niemieckiego Schwarzwaldu. Od piątku do niedzieli będą rywalizowali na skoczni Hochfirstschanze w Titisee-Neustadt. Kibice muszą być tym razem bardzo uważni, by nie przegapić transmisji. Pierwszy konkurs indywidualny zostanie bowiem rozegrany już w piątek, a wszystko rozpocznie się wyjątkowo wcześnie.

Zobacz wideo Dawid Kubacki dominatorem początku sezonu skoków. Trenerzy zachwycają się jego perfekcją

PŚ w skokach. Dawid Kubacki broni plastronu lidera. Uwaga na wczesną porę

Organizatorzy Pucharu Świata w skokach zadbali, aby zawody nie kolidowały z porami rozgrywania meczów na mistrzostwach świata w piłce nożnej w Katarze. Z tego powodu dwa tygodnie temu konkursy w Ruce odbywały się o 9.00 rano. Podobnie będzie także i tym razem. Piątkowy konkurs indywidualny oraz sobotnie zmagania mikstów rozpoczną się już o 11.45. Wyjątkiem będzie niedzielny konkurs indywidualny. Jego start zaplanowany jest na 15.45. (Tego dnia nie będzie meczów na mundialu w Katarze).

Pozycję lidera Pucharu Świata spróbuje obronić Dawid Kubacki. Brązowy medalista olimpijski z Pekinu dwukrotnie triumfował w Wiśle, natomiast w Ruce dwa razy zmieścił się w czołowej szóstce (zajął 4. i 6. miejsce). Dzięki temu z dorobkiem 290 punktów prowadzi w klasyfikacji generalnej. Tuż za plecami ma jednak Stefana Krafta, który traci do niego zaledwie pięć oczek. Znacznie większa jest za to strata Anze Laniska i Halvora Egnera Graneruda. Wynosi ona odpowiednio 54 i 59 punktów.

Puchar Świata w Titisee-Neustadt. Kiedy i gdzie oglądać? [Transmisja TV, stream online]

Pierwszy konkurs Pucharu Świata w Titisee-Neustadt odbędzie się wyjątkowo w piątek, 9 grudnia o godz. 11.45. Poprzedzą go kwalifikacje, zaplanowane na 10.00. Transmisję będzie można obejrzeć na antenie TVN oraz w Eurosporcie 1. Dostępny będzie także stream internetowy w Eurosporcie Extra w płatnym serwisie Player.pl.

PŚ w Titisee-Neustadt - program:

9 grudnia, piątek

  • 10.00 - kwalifikacje
  • 11.45 - pierwszy konkurs indywidualny

10 grudnia, sobota

  • 11.00 - kwalifikacje kobiet
  • 11.45 - konkurs drużyn mieszanych
  • 12.15 - konkurs indywidualny kobiet

11 grudnia, niedziela

  • 14.30 - kwalifikacje
  • 15.45 - drugi konkurs indywidualny
Więcej o: