Stoch dołączył do Świątek i Lewandowskiego. "Gówniarz z paletką"

- Gówniarz z paletką - tak jedną z instagramowych relacji zatytułowach Kamil Stoch, gdy rozgrywał mecz w tenisa stołowego z Dawidem Kubackim. W ten sposób skoczek nawiązał do memów dotyczących Igi Świątek i Roberta Lewandowskiego.

Aktualnie polscy skoczkowie przygotowują się do konkursów Pucharu Świata, które odbędą się w weekend 25-27 listopada w Finlandii, na skoczni Rukatunturi w Ruce. Sam Kamil Stoch na pewno będzie chciał nadrobić to, co stracił po dyskwalifikacji w kwalifikacjach do jednego z konkursów w Wiśle.

Zobacz wideo Spełniła się przepowiednia Brzęczka. "Świat nam zazdrości"

Stoch gra w tenisa stołowego i nawiązuje do znanych memów

Polscy skoczkowie muszą jakoś zabić czas, który pozostał do kolejnych konkursów w Pucharze Świata, więc grają w tenisa stołowego. Kamil Stoch na swoim instagramowym profilu podzielił się relacją z meczu z Dawidem Kubackim. Jedną z relacji Stoch okrasił hashtagiem "#gówniarzzpaletką", co jest nawiązaniem do znanych w ostatnim czasie memów dotyczących Igi Świątek i Roberta Lewandowskiego

Na nich Świątek, jako "gówniara z paletką", ma osiąganymi na kortach wynikami zmniejszać szanse Lewandowskiego na tytuł polskiego sportowca roku. Memy te pojawiają się regularnie przy dobrych występach tenisistki, ale nie brakuje też takich, na których to Lewandowski ma ucierać nosa "gówniarze".

Mem internetowy - Robert Lewandowski i 'gówniara z paletkom'Mem internetowy - Robert Lewandowski i 'gówniara z paletkom' Google

Mem internetowy 'gówniara z paletką'Mem internetowy 'gówniara z paletką' Mem internetowy 'gówniara z paletką'

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

O memy we wrześniu została zapytana Iga Świątek, która wprost odpowiedziała, że też ją śmieszą. - Mam nadzieję, że nie sprawiają przykrości Robertowi. Ale nie wysyłamy ich sobie, jeszcze nie jesteśmy na takim etapie. Na pewno poruszę ten temat, jak go spotkam - mówiła tenisistka.

Nie tak dawno, także Czesław Michniewicz nawiązał do tych obrazków, gdy opublikował zdjęcie z tenisowego kortu. - Starszy pan z "paletkom". Iga Świątek, konkurencja nie śpi - napisał wtedy selekcjoner reprezentacji Polski.

Więcej o: