Cena biletów na PŚ w skokach w Zakopanem zwala z nóg. Lepiej postać

Puchar Świata w skokach narciarskich rozpoczął się wyjątkowo wcześnie. Za nami pierwszy weekend w Wiśle. Na kolejne konkursy na polskiej ziemi trzeba poczekać do połowy stycznia. Wciąż można jeszcze kupić bilety na Puchar Świata w Zakopanem. Sprawdź, w jakiej cenie.

Sezon 2022/23 rozpoczął się wyjątkowo. Skoczkowie rywalizowali w pierwszy weekend listopada w niespotykanej dotychczas formule hybrydowej (z torami lodowymi i igelitowym zeskokiem), a oba inauguracyjne konkursy wygrał Dawid Kubacki. Kibice, których zabrakło w Wiśle, mają jeszcze szanse obejrzeć wyczyny naszych skoczków podczas zawodów w Zakopanem. Wciąż są dostępne bilety.

Zobacz wideo Trener polskich skoczków wskazał kluczową zmianę po klęsce z zeszłego sezonu. "To wielka zaleta"

Puchar Świata w Zakopanem 2023. Kiedy się odbędzie?

Puchar Świata w Zakopanem odbędzie się w tym sezonie od 13 do 15 stycznia 2023 roku, zaraz po Turnieju Czterech Skoczni. Na Wielkiej Krokwi rozegrane zostaną dwa konkursy - w sobotę drużynowy, a w niedzielę indywidualny. Oba zaplanowane są na godz. 16.00. Z kolei w piątek o godz. 18.00 wystartują kwalifikacje do niedzielnych zawodów indywidualnych.

Bilety na Puchar Świata w Zakopanem. Po ile?

W połowie września ruszyła sprzedaż wejściówek. Bilety można nabywać na stronie ebilet.pl. Te nadal są dostępne. Fani, którzy zamierzają osobiście pojawić się pod skocznią muszą się jednak liczyć ze sporym wydatkiem. W dni konkursowe najtańsze kosztują bowiem aż 200 zł.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Za miejsca stojące trzeba zapłacić w zależności od sektora 200 lub 250 zł. Z kolei miejsca siedzące to koszt rzędu 450 zł. Za miejsce premium należy wydać aż 750 zł. Taniej jest tylko w przypadku piątkowych kwalifikacji. Wstęp na nie kosztuje w najtańszej wersji "tylko" 100 zł. Jedna osoba może zamówić maksymalnie 10 biletów. Wejściówki upoważniają także do obejrzenia serii treningowych przed zawodami.

Najbliższe zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich odbędą się 26 i 27 listopada w fińskiej Ruce. Oba konkursy rozpoczną się wyjątkowo wcześnie, bo o godz. 9.00.

Puchar Świata w Zakopanem - program zawodów:

  • 13.01.2023 - kwalifikacje, godz. 18.00
  • 14.01.2023 - konkurs drużynowy, godz. 16.00
  • 15.01.2023 - konkurs indywidualny, godz. 16.00
Więcej o:
Copyright © Agora SA