Polacy walczą na legendarnej skoczni. Gdzie i której oglądać PŚ w Oslo? [TRANSMISJA]

Sobota jest kolejnym dniem, w którym będą nas czekać emocje związane z rywalizacją skoczków i skoczkiń na skoczni w Oslo. Rozegrane zostaną dwa konkursy indywidualne - pań i panów, wśród których rzecz jasna znajdą się Polacy. Gdzie i o której godzinie oglądać ich zmagania?

Na obiekcie Holmenkollbakken w sobotę rozegrane zostaną po trzy punktowane serie, które są zaliczane do klasyfikacji generalnej cyklu Raw Air kobiet i mężczyzn. W prologu i dwóch rundach zawodów indywidualnych ujrzymy ośmioro reprezentantów Polski. Gdzie i o której godzinie oglądać?

Zobacz wideo "Mamy teraz taki sezon, jak w 2014/2015"

PŚ w Oslo. Nieudany mikst Polaków

Piątek nie był zbytnio udanym dniem dla polskich skoczkiń i skoczków narciarskich. Biało-czerwoni w składzie Kamil Stoch, Piotr Żyła, Nicole Konderla i Kinga Rajda zajęli dopiero siódme miejsce w konkursie drużyn mieszanych, wyprzedzając jedynie Kanadę o 10,1 pkt. Lepsi byli chociażby Finowie, którym policzono zaledwie siedem z ośmiu skoków.

Liderem Raw Air jest Stefan Kraft (419,7 pkt.), a tuż za nim plasują się Ryoyu Kobayashi (403,3 pkt.) oraz Karl Geiger (399,9 pkt.). Siódmy jest Piotr Żyła (385,9 pkt.), natomiast ósmy Kamil Stoch (385,4 pkt.).

PŚ w Oslo. Gdzie i o której godzinie oglądać sobotnie konkursy?

W planie sobotnich zmagań na skoczni w Oslo na początek czeka nas rywalizacja kobiet. Na godzinę 11:30 zaplanowano prolog, natomiast o godzinie 13:00 rozpocznie się pierwsza seria konkursu głównego. O znacznie lepsze skoki niż w poprzednich dniach powalczą dwie reprezentantki Polski - Nicole Konderla i Kinga Rajda.

Później, bo o 15:30 zacznie się rywalizacja mężczyzn. Rozpocznie się ona od prologu, natomiast od godziny 17:00 najlepsi skoczkowie rozpoczną zmagania w konkursie indywidualnym. O kolejne punkty w tym sezonie powalczą Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Paweł Wąsek, Jakub Wolny i Kacper Juroszek.

Konkurs indywidualny kobiet, jak również prolog mężczyzn będzie można obejrzeć w Player.pl. Główny konkurs indywidualny panów transmitowany z kolei będzie na TVN, Eurosporcie 1 w Player.pl.

Więcej o:
Copyright © Agora SA