O której niedzielny konkurs skoków w Titisee-Neustadt? [TRASMISJA, STREAM]

W niedzielę najlepsi skoczkowie świata po raz drugi w ten weekend zmierzą się w konkursie Pucharu Świata na skoczni Hochfirstschanze w niemieckim Titisee-Neustadt. Wcześniej jednak odbędą się kwalifikacje. O której godzinie rozpoczną się zawody główne? Gdzie będzie można je oglądać?

Drugi z konkursów w Titisee-Neustadt będzie jednym z ostatnich etapów Pucharu Świata w skokach narciarskich przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich w Pekinie. W niedzielę skoczkowie ponownie będą rywalizować w konkursie indywidualnym. O której godzinie i gdzie będzie można obejrzeć zawody?

Zobacz wideo Rafał Kot przestrzega ws. Kamila Stocha. "Może to się srogo zemścić" [Sport.pl LIVE #5]

Kibic zażartował z Graneruda. I to jak! MistrzGranerud wylądował poza skocznią. Mistrzowski żart. I ta reakcja [WIDEO]

PŚ w Titisee-Neustadt. Nieudana sobota dla Polaków

Sobotni konkurs przebiegł po myśli gospodarzy. Najlepszy po skokach na odległość 132 i 141 metrów był Karl Geiger, który dzięki temu wyprzedził Ryoyu Kobayashiego w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Na drugim miejscu rywalizację zakończył Anze Lanisek (dwa skoki na odległość 134,5 metra), zaś trzeci był Markus Eisenbichler (132,5 i 132 metry).

Spośród polskich skoczków narciarskich w czołowej 30. zawodów znalazł się jedynie Jakub Wolny, który po skokach na odległość 121 i 124 metry zakończył rywalizację na 29. miejscu. Andrzej Stękała był 35., Klemens Murańka był 38., Maciej Kot zajął 40. miejsce, natomiast Aleksander Zniszczoł był 48.

PŚ w Titisee-Neustadt. Gdzie i o której godzinie oglądać konkurs?

Przed niedzielnym konkursem odbędą się kwalifikacje, w którym weźmie udział sześciu reprezentantów Polski. O udział w zawodach powalczą Maciej Kot (nr 3), Tomasz Pilch (nr 7), Klemens Murańka (nr 11), Andrzej Stękała (nr 18), Aleksander Zniszczoł (nr 23) i Jakub Wolny (nr 29).

Janne AhonenAhonen walczy z poważnym uzależnieniem i wyznaje. "Przekraczałem granice"

Kwalifikacje przed konkursem na skoczni Hochfirstschanze w niemieckim Titisee-Neustadt rozpoczną się o 14:30 i będą transmitowane w Player.pl. Konkurs główny z kolei rozpocznie się o godzinie 16:00. Transmisja będzie dostępna w TVN, Eurosporcie 1 i Player.pl.

Więcej o: