PŚ w Titisee-Neustadt. Gdzie i o której godzinie obejrzeć zawody? [TRANSMISJA]

Po nieudanej dla polskich skoczków narciarskich rywalizacji w Zakopanem najbliższe kilka dni stanie pod znakiem aż pięciu konkursów na pięciu niemieckich skoczniach. Pierwszy z nich odbędzie się na obiekcie w Titisee-Neustadt. Gdzie i o której godzinie oglądać konkurs?

Obecny sezon dla polskich skoczków narciarskich jest mocno nieudany. Wystarczy wspomnieć, że najlepszy z biało-czerwonych Kamil Stoch zajmuje dopiero 17. miejsce w klasyfikacji generalnej, tracąc do liderującego Ryoyu Kobayashiego aż 725 punktów. Którzy Polacy poprawią swój dorobek w Titisee-Neustadt? Gdzie i o której godzinie oglądać konkurs?

Zobacz wideo Rafał Kot przestrzega ws. Kamila Stocha. "Może to się srogo zemścić" [Sport.pl LIVE #5]

Decker Dean Gasienica w kadrze skoczków USA na igrzyska. I wybuchł skandal. "To mnie zabija"

PŚ w Titisee-Neustadt. Pięciu Polaków w konkursie

W poprzedni weekend rywalizacja najlepszych skoczków narciarskich świata odbywała się w stolicy Tatr. W sobotę na obiekcie w Zakopanem odbył się konkurs drużynowy, w którym zdecydowanie najlepsi byli Słoweńcy. Za ich plecami uplasowali się Niemcy i Japończycy, natomiast Polacy zajęli dopiero szóste miejsce.

Dzień później odbył się konkurs drużynowy. Tym razem biało-czerwoni również nie odgrywali pierwszoplanowych ról. Wygrał Marius Lindvik przed Karlem Geigerem i Anze Laniskiem. Piotr Żyła zajął 17. miejsce, Paweł Wąsek był 22., a na 27. lokacie zmagania zakończył Stefan Hula.

PŚ w Titisee-Neustadt. Gdzie i o której godzinie oglądać?

Na skoczni w Titisee-Neustadt nie zobaczymy liderów polskiej kadry. Po piątkowych kwalifikacjach awans do konkursu wywalczyło pięciu polskich skoczków - Jakub Wolny, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł, Maciej Kot i Klemens Murańka. 53. miejsce, które nie zapewniło udziału w zawodach zajął natomiast Tomasz Pilch.

Kłopoty, kłopoty mistrza olimpijskiego. Nie poleci na igrzyska? Kłopoty, kłopoty mistrza olimpijskiego. Nie poleci na igrzyska?

Zawody w niemieckim Titisee-Neustadt rozpoczną się w sobotę 22 stycznia o godzinie 16:15. Godzinę wcześniej z kolei rozpocznie się seria próbna. Transmisję z głównego konkursu zaplanowano już na godzinę 15:45. Będzie można go obejrzeć na antenach TVN i Eurosportu 1, a także w Player.pl.

Więcej o: