Kolejny konkurs PŚ w Bischofshofen. Gdzie i o której godzinie oglądać sobotni konkurs? [TRANSMISJA]

Po zaledwie dwóch dniach od ostatniego konkursu w ramach 70. Turnieju Czterech Skoczni najlepsi skoczkowie ponownie będą rywalizować na obiekcie w Bischofshofen. Tym razem rywalizacja będzie się odbywać jedynie o punkty w ramach klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Gdzie i o której godzinie oglądać zawody?

70. Turniej Czterech Skoczni dobiegł końca w czwartek. Dwa ostatnie konkursy odbyły się na obiekcie im. Paula Ausserleitnera w Bischofshofen, bowiem warunki na skoczni w Innsbrucku nie pozwoliły na bezpieczne skakanie. W weekend najlepsi skoczkowie narciarscy ponownie będą rywalizować w Austrii. Gdzie i o której godzinie oglądać zbliżające się zawody?

Zobacz wideo Polscy skoczkowie odzyskają formę w miesiąc? "Wychodzili już z kryzysów"

Polskie skoki pędzą na czołowe zderzenie z pociągiem. Polskie skoki pędzą na czołowe zderzenie z pociągiem. "Nie widzę szans"

PŚ w Bischofshofen. Kolejny akt na austriackiej skoczni

Biorąc pod uwagę pozycje zajmowane w obu konkursach w Bischofshofen można stwierdzić, że obiekt ten jest szczęśliwy dla Halvora Egnera Graneruda. W środę Norweg zakończył zmagania na trzecim miejscu, a dzień później był drugi. Konkursy za to wygrywali odpowiednio Ryoyu Kobayashi i Marius Lindvik, przy czym Japończyk w czwartek mógł cieszyć się z wygrania całego Turnieju Czterech Skoczni.

Przed kolejną w ostatnich dniach rywalizacją na austriackiej skoczni w gronie głównych faworytów do zwycięstwa z pewnością należy wskazać Kobayashiego, Graneruda, Lindvika, ale także Karla Geigera. Niemiecki skoczek tak naprawdę w ostatnim skoku podczas Turnieju Czterech Skoczni zaprzepaścił swoje szanse na zajęcie miejsca na podium w całym cyklu.

Więcej treści sportowych znajdziesz również na Gazeta.pl!

PŚ w Bischofshofen. Gdzie i o której godzinie oglądać?

Podczas konkursów Pucharu Świata w Bischofshofen biało-czerwonych będzie reprezentować pięciu zawodników. Wszystko za sprawą faktu powrotu do Polski Kamila Stocha, który w najbliższym czasie będzie odpoczywał i szlifował formę. W kwalifikacjach do konkursu głównego wystąpią zatem Dawid Kubacki, Andrzej Stękała, Paweł Wąsek, Jakub Wolny i Piotr Żyła.

Polski Związek Narciarski potwierdza. Znamy skład Polaków na konkursy w Bischofshofen Polski Związek Narciarski potwierdza. Znamy skład Polaków na konkursy w Bischofshofen

Sobotnia rywalizacja w Bischofshofen rozpocznie się o godzinie 13. Wtedy to rozpocznie się oficjalny trening. Na godzinę 14.30 zaplanowano kwalifikacje, natomiast początek pierwszej serii konkursu głównego na godzinę 16. Transmisję z zawodów przeprowadzi Eurosport 1 i serwis player.pl. Relacja na żywo na sport.pl.

Więcej o: