Gdzie i o której oglądać MP w skokach? Ostatni sprawdzian [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Już w czwartek na Wielkiej Krokowi odbędą się mistrzostwa Polski w skokach narciarskich. Dla polskich skoczków będzie to ostatni sprawdzian przed zbliżającym się Turniejem Czterech Skoczni. Gdzie i kiedy oglądać MP w Zakopanem? Transmisja TV, stream online

Jak co roku w okolicach Świąt Bożego Narodzenia odbędą się mistrzostwa Polski w skokach narciarskich. Na Wielkiej Krokwi przeprowadzony zostanie zarówno konkurs kobiet, jak i mężczyzn. 

Zobacz wideo Kobayashi vs reszta świata. Brutalna zapowiedź Turnieju Czterech Skoczni

MP. Skoki w Zakopanem zdecydują o tym, kto pojedzie na Turniej Czterech Skoczni

W tym roku rywalizacja w MP zapowiada się wyjątkowo interesująco, gdyż wciąż nie wiadomo, w jakim składzie polscy skoczkowie pojadą na Turniej Czterech Skoczni. Na razie pewna tego jest trójka Kamil Stoch, Piotr Żyła i Paweł Wąsek. Do rozdania pozostały trzy wolne miejsca, a chętnych jest kilku. Dla Dawida Kubackiego, Klemensa Murańki, Andrzeja Stękały, Macieja Kota czy Jakuba Wolnego będzie to ostatnia szansa, aby przekonać trener Michala Doleżala.

Adam Małysz podczas Turnieju Czterech Skoczni. Styczeń, 2021. "Nikogo bym nie zabrał". Adam Małysz grzmi przed TCS i proponuje radykalny krok

Konkurs w Zakopanem będzie ciekawy również dlatego, że pokaże, czy cokolwiek drgnęło w formie Polaków. Choć na przestrzeni lat polscy skoczkowie bywali w różnej formie, skoki w Zakopanem przynosiły miłe zaskoczenie. 

W ubiegłym roku niespodziewanym mistrzem Polski na skoczni w Wiśle został Tomasz Pilch, który wyprzedził Dawida Kubackiego i Andrzeja Stękałę. Spośród startujących zawodników najbardziej utytułowanym jest Kamil Stoch, który ma na koncie 17 medali mistrzostw Polski (siedem złotych). Na kolejnym miejscu jest Piotr Żyła z ośmioma krążkami (dwa złote).

Kamil Stoch ze złotym medalem olimpijskim z Soczi i obecny krajobraz spod skoczni Skandal w Krasnej Polanie. Skoczkowie na stałe wyrzuceni ze skoczni. "Niezrozumiałe"

Skoki narciarskie. Mistrzostwa Polski 2021. Gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online

Mistrzostwa Polski w Zakopanem w TVP Sport oraz TVP 1, a także na sport.tvp.pl. Początek transmisji na TVP Sport od godziny 16:45, a w TVP 1 od 17:50. Zapraszamy do śledzenia relacji na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVe. 

MP w skokach narciarskich 2021 w Zakopanem (program):

  • 15:00 – oficjalne sesje treningowe
  • 16:00 – serie próbne
  • 17:05 – 1. seria konkursowa kobiet
  • 17:30 – 1. seria konkursowa mężczyzn
  • 18:30 – 2. seria konkursowa kobiet
  • 18:40 – 2. seria konkursowa mężczyzn
Więcej o: