Gdzie i o której oglądać MP w skokach? Ostatni sprawdzian [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Już w czwartek na Wielkiej Krokowi odbędą się mistrzostwa Polski w skokach narciarskich. Dla polskich skoczków będzie to ostatni sprawdzian przed zbliżającym się Turniejem Czterech Skoczni. Gdzie i kiedy oglądać MP w Zakopanem? Transmisja TV, stream online

Jak co roku w okolicach Świąt Bożego Narodzenia odbędą się mistrzostwa Polski w skokach narciarskich. Na Wielkiej Krokwi przeprowadzony zostanie zarówno konkurs kobiet, jak i mężczyzn. 

Zobacz wideo Kobayashi vs reszta świata. Brutalna zapowiedź Turnieju Czterech Skoczni

MP. Skoki w Zakopanem zdecydują o tym, kto pojedzie na Turniej Czterech Skoczni

W tym roku rywalizacja w MP zapowiada się wyjątkowo interesująco, gdyż wciąż nie wiadomo, w jakim składzie polscy skoczkowie pojadą na Turniej Czterech Skoczni. Na razie pewna tego jest trójka Kamil Stoch, Piotr Żyła i Paweł Wąsek. Do rozdania pozostały trzy wolne miejsca, a chętnych jest kilku. Dla Dawida Kubackiego, Klemensa Murańki, Andrzeja Stękały, Macieja Kota czy Jakuba Wolnego będzie to ostatnia szansa, aby przekonać trener Michala Doleżala.

Konkurs w Zakopanem będzie ciekawy również dlatego, że pokaże, czy cokolwiek drgnęło w formie Polaków. Choć na przestrzeni lat polscy skoczkowie bywali w różnej formie, skoki w Zakopanem przynosiły miłe zaskoczenie. 

W ubiegłym roku niespodziewanym mistrzem Polski na skoczni w Wiśle został Tomasz Pilch, który wyprzedził Dawida Kubackiego i Andrzeja Stękałę. Spośród startujących zawodników najbardziej utytułowanym jest Kamil Stoch, który ma na koncie 17 medali mistrzostw Polski (siedem złotych). Na kolejnym miejscu jest Piotr Żyła z ośmioma krążkami (dwa złote).

Skoki narciarskie. Mistrzostwa Polski 2021. Gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online

Mistrzostwa Polski w Zakopanem w TVP Sport oraz TVP 1, a także na sport.tvp.pl. Początek transmisji na TVP Sport od godziny 16:45, a w TVP 1 od 17:50. Zapraszamy do śledzenia relacji na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVe. 

MP w skokach narciarskich 2021 w Zakopanem (program):

  • 15:00 – oficjalne sesje treningowe
  • 16:00 – serie próbne
  • 17:05 – 1. seria konkursowa kobiet
  • 17:30 – 1. seria konkursowa mężczyzn
  • 18:30 – 2. seria konkursowa kobiet
  • 18:40 – 2. seria konkursowa mężczyzn
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.