FIS urządził polowanie na polskich skoczków. Trenerzy łapią się za głowę [Sport.pl Live #1]

Gośćmi Piotra Majchrzaka w pierwszym odcinku programu Sport.pl LIVE byli m.in. Apoloniusz Tajner, prezes PZPN i Igor Błachut (Eurosport). Rozmawiali m.in. o przełamaniu polskich skoczków i podium Kamila Stocha, jego chorobie i o polowaniu FIS przeciwko polskim skoczkom. Trenerzy mają już dość, a Adam Małysz mówi nawet o nagonce na biało-czerwonych. Kolejny odcinek Sport.pl w poniedziałek 20 grudnia o 20:00
Zobacz wideo

Sport.pl Live na żywo od 13 grudnia

3 grudnia o godz. 20 na stronach Gazeta.pl i Sport.pl (Agora) oraz kanałach Sport.pl na YouTubie i Twitch debiutuje program wideo premium "Sport.pl Live"

W programie pojawią się rozmowy z gwiazdami polskiego sportu, analizy najważniejszych wydarzeń oraz felietony dziennikarzy Sport.pl. Będzie w nim także miejsce na specjalny segment dla ekspertów, którzy razem z prowadzącymi program dziennikarzami opowiedzą widzom o najważniejszych aktualnych wydarzeniach w sporcie i wokół niego. Jak zaznaczają twórcy, "ciekawe jest przecież nie tylko to, co widać na sportowych arenach, ale również to, co można odkryć za kulisami. Rywalizacja, biznes, emocje – tego na pewno nie zabraknie w najnowszym programie Sport.pl".

"Od zawsze stawiamy na merytorykę. Chcemy mówić o sporcie w sposób oryginalny i bezkompromisowy, w naszym studiu będą pojawiały się najważniejsze osoby zajmujące się tą tematyką. Mamy doświadczonych i kreatywnych dziennikarzy, dlatego jestem przekonany, że nowy projekt – »Sport.pl Live« pozwoli nam i widzom dobrze się przy tym bawić, bo często zapominamy, że sport to także rozrywka" – mówi cytowany w komunikacie Piotr Majchrzak, szef wideo premium Sport.pl i jeden z prowadzących program.

Więcej o: