Alarm! Kamil Stoch nie wystartuje w niedzielnym konkursie w Klingenthal

Kamil Stoch nie wystartuje w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w Klingenthal. PZN poinformował, że polski skoczek przechodzi ostre zapalenie zatok.

Już wydawało się, że Kamil Stoch jest o krok od znalezienia znakomitej formy. Polak w sobotnim konkursie oddawał bardzo dobre skoki w najgorszych z czołówki warunkach, a mimo to znalazł się na trzecim miejscu. 

Zobacz wideo Sport.pl LIVE - zapowiedź nowego programu Sport.pl i Gazeta.p

Wydawało się, że w niedzielę będzie jeszcze lepsza szansa na poprawienie tego rezultatu, bo Stoch w Klingenthal czuł się znakomicie. Oddał pięć bardzo dobrych skoków z sześciu na Vogtland Arenie, ale w niedzielę nie będzie kolejnych. 

- Z przykrością musimy poinformować, że z przyczyn zdrowotnych Kamil Stoch nie wystartuje w dzisiejszych zawodach PŚ w Klingenthal. Zawodnik ma silne zapalenie zatok i po konsultacji z lekarzem sztab szkoleniowy podjął decyzję o wycofaniu Kamila ze startu - poinformował PZN na swoim koncie na Twitterze. 

Więcej informacji wkrótce. 

"Sport.pl Live" - Nowy program Sport.pl startuje już w poniedziałek!

W poniedziałek, 13 grudnia o godz. 20:00 zadebiutuje nowy program wideo premium – "Sport.pl Live". Będzie go można oglądać co tydzień na stronach głównych Gazeta.pl i Sport.pl, a także na platformie YouTube i Twitchu Sport.pl. W pierwszym odcinku głównym tematem będzie forma polskich skoczków narciarskich i rewolucyjna zmiana w sprzęcie, z której korzystają już nasi rywale. Naszym gościem będzie m.in Apoloniusz Tajner (prezes PZN). Więcej informacji dostępne tutaj:

Więcej o: