"Czy zdradza pan żonę?". Kamil Stoch zaskoczony. Ale odpowiedział

Kamil Stoch przeprowadził relację live na swoim profilu na Instagramie, podczas której poruszył tematy związane między innymi z czasów szkolnych. Jedno z pytań dotyczyło bezpośrednio jego relacji z żoną, co wprawiło polskiego skoczka w niemałe osłupienie.

Choć początek obecnego sezonu nie jest w wykonaniu Stocha najlepszy, to i tak jest on liderem polskiej kadry. Pomimo niezbyt udanych występów 34-latek znajduje się na najwyższym miejscu w klasyfikacji generalnej spośród biało-czerwonych. Po pięciu konkursach indywidualnych z dorobkiem 101 punktów zajmuje 12. miejsce.

Zobacz wideo "Stoch wzrusza ramionami i mówi, że czegoś brakuje. To nas trochę martwi"

DLOKRWalter Hofer wrócił na skocznię. W barwach nowej reprezentacji

Rozbrajające pytanie do Kamila Stocha

W środę Kamil Stoch przeprowadził relację live na swoim profilu na Instagramie, w trakcie której podpisywał kalendarze, które następnie zostaną przekazana na licytację. Środki z tego celu będą przeznaczone na organizację obozu sportowego dla dzieci. W międzyczasie 34-latek odpowiadał na pytania fanów.

Stoch opowiedział jedną z anegdot, które zdarzyły mu się we wcześniejszych etapach kariery. - Pamiętam, jak byłem z wizytą w szkole podstawowej, a dzieciaki mogły mi zadawać dowolne pytania. Jedno podniosło rękę i powiedziało: "Czy zdradza Pan żonę?" - opowiedział. Trzykrotny mistrz olimpijski odpowiedział krótko. - Nie, nie zdradzam - dodał.

Kamil Stoch o swojej formie: Wierzę, że ten trybik zaskoczyPrzełomowe słowa Kamila Stocha. Już wie, znalazł sposób

Lider polskiej kadry skoczków narciarskich będzie miał okazję do poprawy swojego dorobku w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata już w najbliższy weekend. 11 i 12 grudnia odbędą się zawody w niemieckim Klingenthal.

Więcej o: