Reporterzy TVP czekali na łączach, a tu nagle pstryk... "Panie Andrzeju! No nieelegancko"

Do zaskakującego zdarzenia doszło tuż przed łączeniem się z reporterami TVP Sport po kwalifikacjach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle. - Panie Wąsowicz, panie Andrzeju! No nieelegancko! - śmiał się dziennikarz Filip Czyszanowski.

TVP po utracie praw do transmisji ze skoków narciarskich, pozostało "na pocieszenie" pokazywanie tylko konkursów w Wiśle i Zakopanem, a także mistrzostw świata w lotach narciarskich, które w przyszłym roku odbędą się w Vikersund. Z tego powodu Telewizja Polska próbuje wycisnąć maksimum z polskich zawodów. W piątek przeprowadzono transmisję nawet z obydwu treningów i serii kwalifikacyjnej, po której doszło do zaskakującej sytuacji przed łączeniem się z reporterami TVP Sport będącymi w Wiśle.

Zobacz wideo

Zaskakująca sytuacja pod skoczną w Wiśle. "No nieelegancko"

W pewnym momencie zgasło światło na skoczni, gdy Filip Czyszanowski i Michał Chmielewski byli pod obiektem w Wiśle. - Panie Wąsowicz, panie Andrzeju! No nieelegancko! - krzyczał Czyszanowski, wywołując Andrzeja Wąsowicza, dyrektora skoczni w Wiśle.

Po chwili zapadła jeszcze większa ciemność, gdy zgasły kolejne jupitery. - No i zobacz zupełnie zgasło - powiedział Chmielewski. - Rozumiem: "przyoszczędka na prądzie". Równie dobrze mogliśmy robić (program) w ubikacji. Bez sensu - dodał Czyszanowski, śmiejąc się z całej sytuacji.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Relacje tekstowe na żywo z sobotniego konkursu drużynowego i niedzielnego indywidualnego w skokach narciarskich w Wiśle na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Harmonogram zawodów Pucharu Świata w Wiśle:

Sobota, 4 grudnia:

  • godz. 15:30 - seria próbna (TVP Sport),
  • godz. 16:30 - rozpoczęcie konkursu drużynowego (Eurosport, TVP 1, TVP Sport, Player).

Niedziela, 5 grudnia:

  • godz. 15:00 - seria próbna (TVP Sport),
  • godz. 16:00 - rozpoczęcie konkursu indywidualnego (TVP 1, TVP Sport, Eurosport).
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.