"Przełamanie?" Gdzie obejrzeć konkurs drużynowych PŚ w skokach narciarskich? [TRANSMISJA]

W sobotnim konkursie drużynowym Polskę reprezentować będą Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Dawid Kubacki i Kamil Stoch. Taką decyzję podjął trener polskich skoczków, Michal Doleżal. Gdzie i o której oglądać rywalizację w Wiśle? Transmisja TV, stream online

Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle to szansa dla Polaków, aby zrehabilitować się za nieudane próby w dwóch pierwszych weekendach. Polacy z pewnością liczą, że skocznia im. Adama Małysza wreszcie pozwoli im osiągnąć lepsze wyniki niż w pierwszych czterech konkursach tego sezonu. W nich zawodnicy prowadzeni przez Michala Doleżala zdobyli łącznie tylko 133 punktów i zajmują aktualnie dopiero 7. miejsce w klasyfikacji Pucharu Narodów.

Zobacz wideo Tak Lewandowski rozpoczął kampanię o kolejną Złotą Piłkę. "To jest gra o coś więcej"

Polska startuje w konkursie drużynowym. Skocznia w Wiśle będzie przyjazna dla Polaków?

W piątkowy wieczór poznaliśmy pełen skład skoczków, którzy będą reprezentować biało-czerwonych w konkursie drużynowym w Wiśle. Wybór Michala Doleżala mógł zaskoczyć, ponieważ wśród wymienionych znalazł się Dawid Kubacki, który podczas kwalifikacji nie radził sobie najlepiej. Treningi zakończył ze słabymi wynikami, a zdecydowanie lepiej od niego poradził sobie Jakub Wolny, który zakończył kwalifikacje na 19. miejscu. Na jego niekorzyść przemawiały jednak jeszcze słabsze skoki w treningach.

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl

Lewandowski czy Haaland? Legenda Bayernu nie ma wątpliwościLewandowski czy Haaland? Legenda Bayernu nie ma wątpliwości

Michal Doleżal wybrał sprawdzony skład, który do tej pory zawsze był w czołowej trójce zawodów - uspokaja jednak Jakub Balcerski, dziennikarz Sport.pl. Czeski szkoleniowiec ma w tym aspekcie dobry bilans, bo jedno zwycięstwo i łącznie pięć miejsc na podium w dziewięciu startach. Skoro teraz jego kadra musi się mierzyć z największym kryzysem, odkąd Czech został jej szkoleniowcem, można oczekiwać przełamania, albo jednego z najgorszych rezultatów ostatnich miesięcy. 

Puchar Świata w skokach narciarskich. Gdzie i o której obejrzeć konkurs drużynowy? Transmisja TV, stream online

Sobotnie zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich rozpoczną się o godz. 16:30. Godzinę wcześniej wystartuje seria próbna przed konkursem drużynowym w Wiśle. Transmisja na żywo będzie dostępna na antenach Eurosport1, TVP1 oraz TVP Sport, a do tego na platformach sport.tvp.pl i player.pl. Relacja na żywo będzie dostępna na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE

Więcej o: