Wielki powrót skoków do TVP! Gdzie i kiedy oglądać Puchar Świata w Wiśle? [TRANSMISJA]

Już w najbliższy weekend najlepsi skoczkowie narciarscy zmierzą się na skoczni w Wiśle. Polacy staną przed okazją do poprawienia wyników z poprzednich konkursów, które jak dotąd nie zachwycały. Gdzie oglądać kwalifikacje i oba konkursy? Transmisja, stream online.

Przed rozpoczęciem obecnego sezonu doszło do dużej zmiany na rynku telewizyjnym. Telewizja Polska nie otrzymała sublicencji na transmitowanie zawodów z cyklu Pucharu Świata. TVP pokaże jedynie wybrane konkursy. Gdzie będzie można oglądać najbliższe zmagania w Wiśle?

Zobacz wideo Falstart polskich skoczków w Pucharze Świata. Czy są powody do obaw?

Co z formą polskich skoczków? Trener ocenia: Często jest taka sytuacjaCeniony trener ma radę dla polskich skoczków. "Być może tego potrzebują"

Słabe wyniki Polaków

Pierwsze zawody w nowym sezonie w Niżnym Tagile padły łupem Karla Geigera, który triumfował w inauguracyjnym konkursie, a następnie Halvora Egnera Graneruda, zwycięzcy drugiego z konkursów. Tydzień później rywalizacja odbywała się w Ruce, gdzie triumfowali odpowiednio Ryoyu Kobayashi i Anze Lanisek.

Polscy skoczkowie nie zaprezentowali się ze zbyt dobrej strony. W kratkę skakał Kamil Stoch - w Niżnym Tagile był 5., dzień później zajął 33. miejsce, następnie w Ruce zajął 8. i 41. miejsce. Piotr Żyła punktował trzykrotnie - zajmował 16. i 23. miejsce w Rosji, a także 27. w Finlandii. Dawid Kubacki punktował z kolei tylko raz - był 13. w Niżnym Tagile.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Gdzie i o której godzinie oglądać rywalizację w PŚ w Wiśle?

Zmagania na skoczni w Wiśle rozpoczną już się w piątek 3 grudnia, kiedy to odbędzie się trening i kwalifikacje. Dzień później odbędzie się seria próbna i konkurs drużynowy, natomiast na niedzielę zaplanowano konkurs indywidualny.

Adam Małysz zdradził, co Karolina dostała od rodziców w prezencie ślubnymAdam Małysz oczekuje wyjaśnień do dyrektora Pucharu Świata. "To jest przesada"

Program zawodów Pucharu Świata w Wiśle:

Piątek, 3 grudnia:

  • godz. 15:45 - trening (TVP Sport),
  • godz. 18:00 - kwalifikacje (TVP 1, TVP Sport, Eurosport, Player).

Sobota, 4 grudnia:

  • godz. 15:30 - seria próbna (TVP Sport),
  • godz. 16:30 - rozpoczęcie konkursu drużynowego (Eurosport, TVP 1, TVP Sport, Player).

Niedziela, 5 grudnia:

  • godz. 15:00 - seria próbna (TVP Sport),
  • godz. 16:00 - rozpoczęcie konkursu indywidualnego (TVP 1, TVP Sport, Eurosport).
Więcej o: