Apoloniusz Tajner ocenił skoki w TVN. "Tak trzeba"

9 na 10 - tak studio zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich na TVN ocenił prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner. - Było bardzo merytoryczne - skomentował.

Za nami pierwszy weekend Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie olimpijskim, a zarazem w nowej oprawie telewizyjnej. Transmisje z zawodów w otwartym kanale przejął TVN i konkursy w Niżnym Tagile były dla kibiców pierwszą możliwością zapoznania się z ofertą telewizji dotyczącą skoków

Zobacz wideo Nowy sezon, nowe nadzieje. "Kubackiego stać na wszystko. To może być jego zima"

Więcej treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Tajner ocenił studio w TVN. "9 na 10. Nie miałem żadnych uwag"

Studio TVN wokół zawodów PŚ ocenił nawet prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner. - Oczywiście oglądałem i bardzo mi się podoba - mówił na antenie Radia Zet w programie jednego z prowadzących studia w TVN, Damiana Michałowskiego. 

Klemens MurańkaMurańka przemówił z rosyjskiego szpitala. Ma jeden cel

- W skali 1-10? Myślę, że 9. Oceniam bardzo wysoko, nie miałem żadnych uwag. Bardzo merytoryczne było to studio i czuło się trochę przestrzeni. Myślę, że tak trzeba dalej - dodał Tajner. 

Apoloniusz Tajner (z lewej) i trener kadry Michal DolezalApoloniusz Tajner chce poprawy od dwóch skoczków. "Żadnych lepszych przesłanek"

Małysz "nie odczuł wielkiej zmiany" po przejęciu skoków przez TVN

Jeszcze przed Tajnerem sprawę zmianę nadawcy zawodów skoków ocenił Adam Małysz. - TVN pewnych rzeczy jeszcze musi się nauczyć, bo TVP też kiedyś musiało pewne elementy doprecyzować. Na pewno potrzebują trochę czasu. Samą transmisję robi jednak w większości Eurosport, czyli telewizja, która w skokach jest przecież bardzo doświadczona. Wielkiej zmiany nie odczułem. Jednak nie jestem najlepszą osobą do komentowania samej transmisji, bo skoki w telewizji oglądam stosunkowo rzadko - stwierdził Małysz w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty.

Zawody Pucharu Świata w WiśleAdam Małysz krótko ocenił skoki w TVN. "Niejeden może być zdziwiony"

Po inauguracji teraz pora na kolejne zawody PŚ transmitowane w TVN. Zanim swoją szansę pokazania konkursów w Polsce dostanie także Telewizja Polska, cykl zawita do Ruki w Finlandii. Na piątek, 26 listopada zaplanowano treningi i kwalifikacje, a w sobotę 27 i niedzielę 28 listopada rozegrane zostaną dwa konkursy indywidualne. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: