Apoloniusz Tajner ocenił skoki w TVN. "Tak trzeba"

9 na 10 - tak studio zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich na TVN ocenił prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner. - Było bardzo merytoryczne - skomentował.

Za nami pierwszy weekend Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie olimpijskim, a zarazem w nowej oprawie telewizyjnej. Transmisje z zawodów w otwartym kanale przejął TVN i konkursy w Niżnym Tagile były dla kibiców pierwszą możliwością zapoznania się z ofertą telewizji dotyczącą skoków

Zobacz wideo Nowy sezon, nowe nadzieje. "Kubackiego stać na wszystko. To może być jego zima"

Więcej treści sportowych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Tajner ocenił studio w TVN. "9 na 10. Nie miałem żadnych uwag"

Studio TVN wokół zawodów PŚ ocenił nawet prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Apoloniusz Tajner. - Oczywiście oglądałem i bardzo mi się podoba - mówił na antenie Radia Zet w programie jednego z prowadzących studia w TVN, Damiana Michałowskiego. 

- W skali 1-10? Myślę, że 9. Oceniam bardzo wysoko, nie miałem żadnych uwag. Bardzo merytoryczne było to studio i czuło się trochę przestrzeni. Myślę, że tak trzeba dalej - dodał Tajner. 

Małysz "nie odczuł wielkiej zmiany" po przejęciu skoków przez TVN

Jeszcze przed Tajnerem sprawę zmianę nadawcy zawodów skoków ocenił Adam Małysz. - TVN pewnych rzeczy jeszcze musi się nauczyć, bo TVP też kiedyś musiało pewne elementy doprecyzować. Na pewno potrzebują trochę czasu. Samą transmisję robi jednak w większości Eurosport, czyli telewizja, która w skokach jest przecież bardzo doświadczona. Wielkiej zmiany nie odczułem. Jednak nie jestem najlepszą osobą do komentowania samej transmisji, bo skoki w telewizji oglądam stosunkowo rzadko - stwierdził Małysz w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty.

Po inauguracji teraz pora na kolejne zawody PŚ transmitowane w TVN. Zanim swoją szansę pokazania konkursów w Polsce dostanie także Telewizja Polska, cykl zawita do Ruki w Finlandii. Na piątek, 26 listopada zaplanowano treningi i kwalifikacje, a w sobotę 27 i niedzielę 28 listopada rozegrane zostaną dwa konkursy indywidualne. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o:
Copyright © Agora SA