Kamil Stoch nietypowym zdjęciem zachwycił kibiców! "Primabalerina"

Kamil Stoch ma już za sobą okres powrotu do zdrowia po kontuzji stawu skokowego. Obecnie 34-latek przebywa w słoweńskiej Kranjskiej Gorze i pochwalić się wizytą w mediach społecznościowych, publikując nietypowe zdjęcie.

Kamil Stoch udanie wszedł w nowy sezon. Polski skoczek narciarski zwyciężył w kwalifikacjach do zawodów w ramach letniego Grand Prix w Wiśle i był jednym z faworytów do zwycięstwa w głównym konkursie. W nim jednak nie wystąpił, a to za sprawą kontuzji stawu skokowego. Polak z tego powodu opuścił również kolejne zawody.

Zobacz wideo Wojna technologiczna w skokach narciarskich. Jak powstaje kombinezon skoczka?

Legendarny skoczek zastanawia się nad przyszłością. 'Jego wyniki były niezadowalające'To już koniec? Niepewna przyszłość legendy skoków. "Jego wyniki były niezadowalające"

Kamil Stoch wrócił do skakania

Przerwa Stocha od rywalizacji trwała około miesiąca. W połowie sierpnia trener polskiej kadry skoczków narciarskich Michal Doleżal przekazał pozytywne informacje na temat stanu zdrowia 34-latka. Poinformował wówczas, że Stoch doszedł już do pełni sprawności i wrócił na skocznię.

Trzykrotny mistrz olimpijski znajduje się obecnie w słoweńskiej Kranjskiej Gorze, gdzie przygotowuje się do kolejnych zawodów w ramach letniego Grand Prix. Stoch pochwalił się zdjęciem w mediach społecznościowych, które wywołały szereg pozytywnych reakcji ze strony internautów.

Stoch popisał się baletowymi umiejętnościami

Polak zamieścił fotografię, na której popisuje się umiejętnościami baletowymi. "Prawie jak primabalerina" - podpisał zdjęcie. " Z pana to jest człowiek wielu talentów", "Taniec z gwiazdami z pewnością czeka", "co dwóch Stochów to nie jeden" - pisali kibice w komentarzach.

 

Nietypowa kontuzja legendy skoków narciarskich. Wreszcie był w świetnej formieNietypowa kontuzja legendy skoków narciarskich. Wreszcie był w świetnej formie

Kolejne zawody z cyklu letniego Grand Prix zaplanowano na 4 i 5 września, kiedy to skoczkowie będą rywalizować w kazachskim Szczuczyńsku. Tydzień później rywalizacja przeniesie się do Rosji na skocznię w Czajkowskim, a następnie do Rumunii, na obiekt w Rasnowie. 25 września skoczkowie będą walczyć o jak najlepsze miejsca w austriackim Hinzenbach, natomiast ostatnimi letnimi zawodami będzie konkurs w niemieckim Klingenthal (2 października).

Więcej o: