Znakomite wieści dla kibiców przed LGP w Wiśle! Organizatorzy podjęli decyzję

Za niespełna dwa miesiąca rozpoczną się pierwsze zawody z cyklu Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle. Bardzo dobrą wiadomością jest zapowiedź organizatorów w sprawie wpuszczenia kibiców na trybuny. Bilety mają niebawem trafić do sprzedaży.

Zawody z cyklu Letniej Grand Prix rozpoczną się 17 lipca w Wiśle. W poprzednich latach letnie konkursy w skokach narciarskich cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Pandemia koronawirusa skutecznie jednak hamowała plany kibiców dotyczące wspierania zawodników z trybun.

Elia Saikaly na Mount EvereścieMount Everest tonie w szczątkach ludzi. Dramatyczny apel. "Więcej tego nie zrobię"

LGP w sezonie 2021/22 z udziałem kibiców

Okazuje się jednak, że podczas letnich zawodów fani tej dyscypliny sportu będą mogli kibicować zawodnikom. "W przyszłym tygodniu ustalimy ceny wejściówek, natomiast szczegóły dotyczące sprzedaży ogłosimy na początku czerwca - powiedział szef komitetu organizacyjnego Andrzej Wąsowicz w rozmowie z portalem skijumping.pl.

Zobacz wideo Wojna technologiczna w skokach narciarskich. Jak powstaje kombinezon skoczka?

W ubiegłym sezonie podczas zawodów LGP w Wiśle na trybunach pojawiło się 999 osób. Zimowe konkursy z cyklu Pucharu Świata odbywały się jednak bez kibiców. Podczas każdego z konkursów trybuny świeciły pustkami.

W środę konferencja rządu. Kiedy zostaną otwarte baseny i siłownie?Branża fitness kontra Skarb Państwa! "Odpowiada za szkody"

Letnie Grand Prix w skokach narciarskich w sezonie 2021/22 rozpocznie się od dwóch konkursów w Wiśle. Następnie zawodnicy będą walczyć o punkty w Courchevel, Szczuczyńsku, Czajkowskim, Rasnovie, Hinzenbach i Klingenthalu. Ostatni z konkursów zaplanowano na 3 października.