To wykonanie Piotra Żyły przejdzie do historii! "Tego się nie odusłyszy" [WIDEO]

Piotr Żyła znowu zaskoczył fanów. Na swoim instagramie opublikował wideo, na którym starał się zaśpiewać utwór "Don't Stop Me Now" zespołu Queen. Żyła udowodnił, że talentu wokalnego nie posiada, ale fani i tak pozytywnie ocenili "występ" skoczka.

Piotr Żyła ma za sobą najlepszy sezon w karierze. Zdobył złoty medal na mistrzostwach świata w Oberstdorfie na skoczni normalnej. W Pucharze Świata sezon zakończył na 7. miejscu. Może być więc w doskonałym humorze w przerwie między sezonami.

Zobacz wideo Tajemnica fenomenalnego sukcesu Piotra Żyły. "Wykorzystał tajną broń"

Żyła już wcześniej prezentował fanom swój talent muzyczny. Na początku zeszłego roku Żyła dał popis gry na gitarze podczas przerwy w Turnieju Czterech Skoczni. Jego umiejętności zostały w wyjątkowy sposób docenione przez trenera Niemców, Stefana Horngachera. Innym razem sieć obiegło nagranie, jak Żyła gra na gitarze i śpiewa utwór "Don't Worry, Be Happy".

 

Żyła znowu zrobił show. "Czekamy na więcej talentów"

O ile Żyle całkiem dobrze wychodzi gra na gitarze, o tyle gorzej jest ze śpiewaniem. Na najnowszym filmiku opublikowanym na jego instagramie Żyła postanowił na razie dać sobie spokój z gitarą, a na jego ramieniu znalazł się duży głośnik. Żyła postanowił wykonać przed kamerą utwór "Don't Stop Me Now" zespołu Queen. "Śpiewać każdy może jeden troche lepiej, a pieter troche gorzej" – napisał skoczek w opisie do filmu.

Nie trzeba znać się na muzyce, żeby uświadomić sobie, że w przypadku Żyły jest to "trochę gorzej". Fani jednak i tak pozytywnie odebrali występ Piotra. "Kiedy się zaszczepisz sputnikiem" – napisał jeden z kibiców. "Mamy kandydata na Eurowizję" – napisał inny użytkownik.  "W sezonie skoczek, po sezonie kabareciarz, piosenkarz. Czekamy na więcej ukrytych talentów" – napisała kolejna z fanek. "Tego się nie odusłyszy" – skwitowała następna komentująca. Wielu innych komentujących zwróciło uwagę, że Żyła lepiej skacze niż śpiewa.

Piotr Żyła odpoczywa po niezwykle udanym sezonie i przed kolejnym, w którym odbędą się igrzyska olimpijskie w Pekinie, a także mistrzostwa świata w lotach w Vikersund.

Więcej o: