Mistrzowska riposta Kamila Stocha. Pozamiatał

Kamil Stoch bierze udział w przygotowaniach do igrzysk olimpijskich w Pekinie. Skoczek wykorzystuje swój wolny czas także na aktywność w mediach społecznościowych, o czym przekonał się jeden z fanów. - Nie wiem, czy to przez pandemię, ale robisz błędy ortograficzne - napisał Stoch.

Prawdopodobnie zbliżające się igrzyska olimpijskie w Pekinie w przyszłym roku będą ostatnimi w karierze Kamila Stocha. Dwukrotny zdobywca Kryształowej Kuli przyznał w rozmowie z Przeglądem Sportowym, że na razie nie planuje kończyć kariery. - Byłbym przegrany, gdybym skończył sezon na końcu drugiej dziesiątki. Nie przeżarłem się ambicjami. Częściowo tak, ale to nie jedyna przyczyna. Bardziej są one w sferze mentalnej niż fizycznej. Póki co moje myśli wybiegają najdalej do następnego treningu. A po tych, które mamy, teraz ledwo chodzę – powiedział.

Zobacz wideo "Stoch wiele razy pokazywał złość, ale skoki nadal sprawiają mu radość"

Kamil Stoch żartuje ze swojego fana. Celna riposta trzykrotnego medalisty igrzysk olimpijskich

Kamil Stoch przygotowuje się do sezonu olimpijskiego. Skoczek poza treningami poświęca swój czas także na aktywność w mediach społecznościowych. Stoch umieścił na nich zdjęcie z treningu w Zakopanem z opisem: "Nie uwierzycie! Śnieg mi się już znudził, u nas dalej sypie! Ale uśmiech to podstawa!". Jeden z kibiców napisał w komentarzu: "Nie wiem, czy przez dietę, ale stażejesz (pisownia oryginalna) się strasznie szybko". – Nie wiem, czy przez pandemię, ale robisz błędy ortograficzne. Pozdro – odpisał Stoch.

Mimo słabego weekendu Pucharu Świata w Planicy sezon 2020/2021 był udany dla Kamila Stocha. 34-latek zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej (za Halvorem Egnerem Granerudem oraz Markusem Eisenbichlerem), a do tego triumfował w Turnieju Czterech Skoczni i zdobył z drużyną brązowy medal na mistrzostwach świata w Oberstdorfie.

Kamil Stoch jest trzecim najbardziej utytułowanym polskim sportowcem w historii igrzysk olimpijskich (po Robercie Korzeniowskim oraz Irenie Szewińskiej). Skoczek zdobył złoty medal na skoczni normalnej i dużej na igrzyskach w Soczi, a w Pjongczangu zajął pierwsze miejsce na dużej skoczni i zdobył brązowy medal w konkursie drużynowym na tym samym obiekcie.

Więcej o: