"Gdzie jest moja wódka?!" Morgenstern aż nagrał specjalne wideo do Żyły

Thomas Morgenstern upomniał się o skrzynkę wódki, którą w 2013 roku obiecał mu Piotr Żyła. - Jeśli masz czas i jesteś blisko mojego domu, daj mi znać. Coś razem wypijemy! - śmieje się na filmiku Austriak, którego nagrał Antoni Cichy z TVP.

W 2013 roku polscy skoczkowie zajęli 3. miejsce w konkursie drużynowym na mistrzostwach świata w Predazzo. Stało się tak m.in. dzięki Thomasowi Morgensternowi, który zwrócił uwagę sędziom na błąd przy zliczaniu not. Po konkursie Piotr Żyła obiecał Austriakowi skrzynkę wódki. 

Zobacz wideo Piotr Żyła ma już naśladowcę. "

Morgenstern upomina się o skrzynkę polskiej wódki

Toruń 2021. HME w lekkiej atletyce. Marcin Lewandowski (nr 6) w biegu na 1500 mNiemcy pisali, że w Toruniu spełnił się dramatyczny scenariusz. PZLA reaguje

Do dziś Morgenstern upominku od Żyły jednak nie dostał. W środę Austriak w żartobliwy sposób upomniał się o swoje, co na wideo nagrał Antoni Cichy z TVP. - Cześć, Piotrek! Wciąż czekam na polską wódkę. Jeśli masz czas i jesteś blisko mojego domu, daj mi znać. Coś razem wypijemy! - śmieje się na filmiku Morgenstern.

 

W konkursie drużynowym na dużej skoczni w Predazzo triumfowali Austriacy, w których składzie skakał m.in. Morgenstern. Drugie miejsce zajęli Niemcy, a trzecie Polacy, którzy wystąpili w składzie: Żyła, Maciej Kot, Dawid Kubacki oraz Kamil Stoch.

Julie PomgalskiTragiczna śmierć mistrzyni świata w snowboardzie. Julie Pomagalski miała 40 lat

Obecnie nasi zawodnicy przebywają w Planicy, gdzie odbywać się będą ostatnie w tym sezonie konkursy Pucharu Świata. W czwartek o godz. 16 konkurs indywidualny, który odbędzie się też w piątek oraz niedzielę. W sobotę zaś konkurs drużynowy. Relacje na żywo na Sport.pl.

Więcej o: