Krótka i celna riposta Kamila Stocha na Facebooku. "Na pieńku z kibicami?"

Trzykrotny mistrz olimpijski Kamil Stoch wdał się w krótką dyskusję z jednym z fanów na Facebooku, który napisał, że polski skoczek musi zdobyć dwa medale na dużej skoczni, bo w przeciwnym razie będzie miał na pieńku z kibicami.

Kamil Stoch słabo spisał się w sobotnim konkursie na skoczni normalnej w mistrzostwach świata w niemieckim Oberstdorfie. Zwycięzca tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni, zajął dopiero 22. miejsce. Dwa razy skoczył 96 metrów. Mistrzem świata został Piotr Żyła.

Zobacz wideo Tajemnica fenomenalnego sukcesu Piotra Żyły. "Wykorzystał tajną broń"

Kamil Stoch i Michal DoleżalReaktywacja Stocha! Polski skoczek szykuje się na walkę o dwa medale

Stoch: Jeszcze się nie poddałem

Kamil Stoch w poniedziałek po południu na swoim profilu na Facebooku napisał: Jeszcze się nie poddałem! Dobrego tygodnia wszystkim życzę. Walczymy.

Taki wpis bardzo ucieszył Polaków, którzy bardzo Stocha wsparli, napisali wiele ciepłych słów i życzyli powodzenia. - Kamilu, pamiętaj, Ty już nic nie musisz! Skacz tak, aby sprawiało Ci to radość. Nigdy się nie poddawaj i nie wątp w Siebie, jesteś WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM, za którym prawdziwi kibice stoją murem i są ZAWSZE z Tobą! - napisała m.in. pani Karolina.

Celna odpowiedź Kamil Stocha

Były też jednak kontrowersyjne komentarze. "Duża skocznia to Twoja skocznia. Dwa medale musowo, no, chyba że chcesz mieć na pieńku z kibicami. Pozdrowienia, a kciuki będę trzymał" - napisał pan Henryk.

Wpis błyskawicznie skontrował Kamil Stoch: "Na pieńku z kibicami? To chyba nie kibice" - napisał trzykrotny mistrz olimpijski. Wówczas pan Henryk dodał, że to był żart. - "Z tym pieńkiem to był żart, który miał wzbudzić twoją złość wspaniałego sportowca, MISTRZA, a to zobowiązuje. Po prostu rób swoje, kibice wierzą w Ciebie".

Kamil Stoch na obiekcie HS 137 będzie skakał od środy. W piątek odbędzie się konkurs indywidualny, a w sobotę drużynowy. Początek obu zawodów o godz. 17. Relacja na żywo na sport.pl.

Więcej o: