Stoch byłby na podium! Tak wyglądają indywidualne wyniki konkursu w Rasnovie!

W indywidualnych wynikach konkursu drużyn mieszanych w Rasnovie świetnie wypadł Kamil Stoch. Zająłby trzecie miejsce, a Dawid Kubacki szóste. Najlepszy byłby lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, Halvor Egner Granerud.

Polska zajęła siódme miejsce w konkursie drużyn mieszanych podczas zawodów Pucharu Świata w Rasnovie. Przez chwilę zespół złożony z Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Anny Twardosz i Kamili Karpiel był nawet na czwartej pozycji, ale niestety nie udało się tego utrzymać. Wygrała Norwegia przed Słowenią i Austrią. 

Zobacz wideo Adam Małysz zaskoczony formą zawodników Stefana Horngachera

Stoch trzeci, Kubacki szósty w indywidualnych wynikach miksta

Lepsze wiadomości, zwłaszcza dla polskich skoczków, to wyniki indywidualne tego konkursu. Wygrałby go Halvor Egner Granerud (97 i 96,5 metra) przed Ryoyu Kobayashim (94 i 96 metrów), ale trzecie miejsce zająłby Kamil Stoch (94 i 95 metrów). Natomiast na szóstej pozycji ze stratą 3,2 punktu do podium znalazłby się Dawid Kubacki (94 i 95 metrów). 

Germany WCup Ski JumpPolska siódma w mikście! Zacięta walka o zwycięstwo, decydował ostatni skok Graneruda!

Polki w końcówce stawki kobiet. Dominacja Słowenek

Najlepiej wśród pań zaprezentowała się Słowenka Nika Kriznar, która miała piątą notę wśród wszystkich zawodników prezentujących się w sobotę w Rasnovie. Wyprzedziłaby Japonkę Sarę Takanashi i drugą ze Słowenek - Emę Klinec. Polki wypadły trochę słabiej - Anna Twardosz (84 i 83,5 metra) miała dwunasty, a Kamila Karpiel (82 i 75,5 metra) szesnasty wynik. 

Prezentacja Austrii przed konkursem miksta w RasnovieNikt lepiej by tego nie wymyślił! Zabawna prezentacja składu Austriaków! [WIDEO]

Kolejne zawody PŚ odbędą się dopiero po przerwie na mistrzostwa świata w Oberstdorfie. Te zaplanowano w dniach 23 lutego - 7 marca. Relacje na żywo na Sport.pl.

Świetny skok Kubackiego, lepszy był tylko Granerud! Polska szósta w serii próbnej miksta!Świetny skok Kubackiego, lepszy był tylko Granerud! Polska szósta w serii próbnej miksta!

Więcej o: