Nietypowa godzina skoków w sobotę. Gdzie i o której oglądać konkurs w Rasnovie? [TRANSMISJA TV]

Kolejna nietypowa pora Pucharu Świata w skokach narciarskich. Sobotni konkurs mieszany rozpocznie się już o godz. 9:45. Gdzie obejrzeć zawody w Rasnovie? Transmisja TV, stream online.

AKTUALIZACJA: Konkurs drużyn mieszanych w sobotę zakończył się zwycięstwem Norwegii przed Słowenią i Austrią. Polska zajęła siódme miejsce. Więcej szczegółów w relacji z zawodów

Konkurs mieszany Pucharu Świata w skokach narciarskich zakończy trzydniowe zmagania skoczków w Rumunii. Wśród reprezentacji startujących w zawodach nie zabraknie polskiej kadry, którą reprezentować będą Anna Twardosz, Kamila Karpiel, Kamil Stoch oraz Dawid Kubacki. Wyniki sobotnich skoków będą brane pod uwagę w klasyfikacji generalnej Pucharu Narodów, w której Polacy zajmują obecnie drugie miejsce, tracąc do Norwegii 478 punktów. 

Zobacz wideo Dawid Kubacki o dyskwalifikacji Stękały: Mnie samemu zdarzało się podczas letnich zawodów stracić 1,5 kg

Polacy coraz bliżej Norwegów w klasyfikacji generalnej. Jak zakończą się sobotnie zawody Pucharu Świata w Rasnovie?

Dla drugiego w konkursie indywidualnym Stocha i czwartego Kubackiego będzie to dodatkowy trening przed konkursem na skoczni normalnej podczas MŚ w Oberstdorfie. Dla Anny Twardosz i Kamili Karpiel, które w konkursach kobiecych zaprezentowały się z Polek z najlepszej strony, kolejna okazja do zebrania cennego doświadczenia w rywalizacji z najlepszymi. Konkurs w polskiej drużynie rozpocznie Anna Twardosz, potem skoczy Stoch, a następnie wystąpią Kamila Karpiel i Dawid Kubacki.

Kamil Stoch podczas zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Zakopane, 12 stycznia 2021Stoch byłby na podium! Tak wyglądają indywidualne wyniki konkursu w Rasnovie!

Będzie to trzeci konkurs mieszany Pucharu Świata od 2012 roku. Dotychczas reprezentacja Polski wzięła udział w zawodach tylko raz. W 2013 roku Polacy zajęli wtedy dopiero 14.miejsce.

Dawid Kubacki i Halvor Egner Granerud w Rasnovie. Porównanie.Kubacki może wygrać z Granerudem na MŚ. Rasnov pokazał, co ma do zrobienia na treningach w Oberstdorfie

Nasi kadrowicze zdecydowanie przybliżyli się do liderów klasyfikacji Pucharu Narodów, dzięki ostatnim wynikom w Rasnovie. Wysokie pozycje Kamila Stocha, Piotra Żyły i Dawida Kubackiego łącznie dały aż 175 punktów. Do tego 16. miejsce zajął Klemens Murańka (15 punktów), 19. Jakub Wolny (12) i 23. Andrzej Stękała (8).

Prezentacja Austrii przed konkursem miksta w RasnovieNikt lepiej by tego nie wymyślił! Zabawna prezentacja składu Austriaków! [WIDEO]

Puchar Świata w Rasnovie. Gdzie i o której oglądać konkurs mieszany? Transmisja TV, stream online

Kibice muszą pamiętać o nietypowej porze rozgrywania konkursu. Zawody zamykające trzy dni zmagań skoczków w Rasnovie odbędą się w sobotę o godz. 9:45. Transmisja wydarzenia będzie dostępna na antenie TVP Sport oraz TVP1. Dodatkowo wydarzenie będzie można obejrzeć w serwisie sport.tvp.pl. Relacja na żywo odbędzie się na portalu Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE

Więcej o: